ASV'33 Logo

Toernooien

Overzicht thuis- en uittoernooien jeugd 2018 (Definitief schema)

 

JO15-1

Zaterdag 2 juni 2018         WEC (Wijbosch) – aanvang 12.45 uur

Zaterdag 9 juni 2018         Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO15-2

Zaterdag 9 juni 2018         Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO13-1

Maandag 21 mei 2018        Laarbeek Cup bij ELI (Lieshout) – aanvang 09.30 uur (aanwezig 09.00 uur)

Zaterdag 2 juni 2018         Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO13-2

Zaterdag 2 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

Zondag 10 juni 2018        Stiphout Vooruit – aanvang 13.00 uur

 

JO13-3

Zaterdag 2 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

Zondag 10 juni 2018        Stiphout Vooruit – aanvang 13.00 uur

 

JO11-1

Maandag 21 mei 2018        Laarbeek Cup bij ELI (Lieshout) – aanvang 09.30 uur (aanwezig 09.00 uur)

Zondag 3 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

Zaterdag 16 juni 2018        NK in Zoetermeer – aanvang 09.00 uur

 

JO11-2

Maandag 21 mei 2018        Laarbeek Cup bij ELI (Lieshout) – aanvang 09.30 uur (aanwezig 09.00 uur)

Zondag 3 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO11-3

Zondag 3 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

Zondag 10 juni 2018        Sparta’18 (Sevenum) – aanvang 09.00 uur

 

JO11-4

Zondag 3 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

Zaterdag 10 juni 2018        Sparta’18 (Sevenum) – aanvang 09.00 uur

 

JO11-5

Zondag 3 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

Zondag 10 juni 2018        Sparta’18 (Sevenum) – aanvang 09.00 uur

 

JO9-1

Maandag 21 mei 2018        Laarbeek Cup bij ELI (Lieshout) – aanvang 09.30 uur (aanwezig 09.00 uur)

Zaterdag 2 juni 2018        ZSV Zeilberg (Deurne) – aanvang 14.00 uur (aanwezig 13.30 uur)

Zondag 10 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO9-2

Maandag 21 mei 2018        Laarbeek Cup bij ELI (Lieshout) – aanvang 09.30 uur (aanwezig 09.00 uur)

Zaterdag 2 juni 2018        RKSV Venhorst – aanvang 13.00 uur

Zondag 10 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO9-3

Zaterdag 2 juni 2018        ZSV Zeilberg (Deurne) – aanvang 14.00 uur (aanwezig 13.30 uur)

Zondag 10 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO9-4

Zondag 10 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO9-5

Zaterdag 2 juni 2018        ZSV Zeilberg (Deurne) – aanvang 14.00 uur (aanwezig 13.30 uur)

Zondag 10 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO9-6

Zaterdag 2 juni 2018        RKSV Venhorst – aanvang 13.00 uur

Zondag 10 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)

 

JO7-1 (mini’s)

Zondag 10 juni 2018        Thuistoernooi bij ASV’33 – aanvang 10.00 uur (aanwezig 09.30 uur)