ASV'33 Logo

ASV’33 4

Spelers

Lucas Beeren, Vincent Burgers, Frank Dekkers, Jan Donkers, Nick Hendriks, Daan Loomans, Jordy Manders, Peter Raymakers, Marijn Rendering, Hans Sprengers, Sem Steenbakkers, Dennis Verbakel, Kai Vervoort, Kevin Vesters, Sander van den Waarsenburg, Erik Wich
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 4 11 10 1 0 51 19 32 31
2 Sparta'25 7 13 10 0 3 48 26 22 30
3 Stiphout Vooruit 4 11 9 0 2 61 27 34 27
4 ELI 3 11 5 1 5 39 28 11 16
5 Someren 9 12 5 1 6 28 30 -2 16
6 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 10 5 0 5 37 38 -1 15
7 Mifano 5 11 4 0 7 23 39 -16 12
8 S.V. Brandevoort 3 11 3 1 7 32 43 -11 10
9 RKPVV 3 10 2 0 8 22 43 -21 6
10 Bruheze 5 12 1 0 11 19 67 -48 3

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 apr Bruheze 5 Stiphout Vooruit 4 3 - 9
22 apr ASV'33 4 Mifano 5 3 - 1
22 apr ELI 3 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 0 - 5
22 apr Sparta'25 7 Someren 9 3 - 2
15 apr Mifano 5 Bruheze 5 2 - 1
15 apr Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 Sparta'25 7 0 - 3
15 apr RKPVV 3 ELI 3 1 - 2
15 apr S.V. Brandevoort 3 Stiphout Vooruit 4 2 - 6

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
29 apr 10:00 Sparta'25 7 Stiphout Vooruit 4 Sportpark 't Heereind
29 apr 11:00 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 ASV'33 4 Sportpark de Braak
29 apr 11:00 ELI 3 Mifano 5 Sportpark 't Luytelaar
29 apr 12:00 RKPVV 3 Someren 9 Sportpark De Warande
29 apr 12:00 Bruheze 5 S.V. Brandevoort 3 Sportpark Espendonk
1 mei 19:00 Mifano 5 RKPVV 3 Sportpark De Ark
3 mei 19:00 ASV'33 4 Stiphout Vooruit 4 Sportpark De Hut
6 mei 10:00 Stiphout Vooruit 4 Someren 9 Sportpark Molenven
6 mei 10:00 Sparta'25 7 ELI 3 Sportpark 't Heereind
6 mei 11:00 ASV'33 4 RKPVV 3 Sportpark De Hut
6 mei 12:00 S.V. Brandevoort 3 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 sportpark Brandevoort
10 mei 10:00 ELI 3 ASV'33 4 Sportpark 't Luytelaar
10 mei 10:30 Mifano 5 S.V. Brandevoort 3 Sportpark De Ark
10 mei 11:00 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 Stiphout Vooruit 4 Sportpark de Braak
10 mei 12:00 RKPVV 3 Bruheze 5 Sportpark De Warande
13 mei 10:00 Someren 9 ASV'33 4 Sportpark De Potacker
13 mei 10:00 Stiphout Vooruit 4 ELI 3 Sportpark Molenven
13 mei 11:00 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 Bruheze 5 Sportpark de Braak
13 mei 12:00 S.V. Brandevoort 3 RKPVV 3 sportpark Brandevoort
13 mei 13:30 Mifano 5 Sparta'25 7 Sportpark De Ark
20 mei 11:00 ELI 3 S.V. Brandevoort 3 Sportpark 't Luytelaar
20 mei 11:00 Oranje Zwart Helmond 3 Someren 9 Sportpark de Braak
20 mei 12:00 RKPVV 3 Mifano 5 Sportpark De Warande
20 mei 12:00 Bruheze 5 ASV'33 4 Sportpark Espendonk

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Volkel 4 3 3 0 0 12 6 6 9
2 ASV'33 4 3 1 0 2 5 5 0 3
3 Festilent 4 3 1 0 2 4 5 -1 3
4 UDI'19/CSU 10 3 1 0 2 5 10 -5 3

Beker - programma

Beker - uitslagen