ASV'33 Logo

ASV’33 5

Spelers

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 5 1 1 0 0 6 0 6 3
2 SC Helmondia 4 1 1 0 0 5 2 3 3
3 ZSV 8 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Mierlo Hout 8 1 1 0 0 2 0 2 3
5 RKPVV 5 1 1 0 0 2 0 2 3
6 MVC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mifano 6 1 0 0 1 0 2 -2 0
9 MULO 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 Bavos 6 1 0 0 1 2 5 -3 0
11 Gemert 7 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 Milheezer Boys 4 1 0 0 1 0 6 -6 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 sep ZSV 8 Gemert 7 3 - 0
23 sep Bavos 6 SC Helmondia 4 2 - 5
23 sep Mierlo Hout 8 Mifano 6 2 - 0
23 sep Milheezer Boys 4 ASV'33 5 0 - 6
23 sep RKPVV 5 MULO 5 2 - 0
23 sep MVC 3 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 -

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
30 sep 09:30 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 Mierlo Hout 8 Sportpark Houtsdonk
30 sep 10:00 ASV'33 5 RKPVV 5 Sportpark De Hut
30 sep 10:00 Gemert 7 Milheezer Boys 4 Sportpark Molenbroek
30 sep 11:00 MULO 5 Bavos 6 Sportpark de Braak
30 sep 11:00 SC Helmondia 4 MVC 3 Sportpark de Braak
30 sep 11:00 Mifano 6 ZSV 8 Sportpark De Ark
7 okt 10:00 ASV'33 5 MULO 5 Sportpark De Hut
7 okt 10:00 MVC 3 Mierlo Hout 8 Sportpark De Smagt
7 okt 11:00 Milheezer Boys 4 Mifano 6 Sportpark 't Rooi
7 okt 11:00 SC Helmondia 4 Gemert 7 Sportpark de Braak
7 okt 11:00 RKPVV 5 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 Sportpark De Warande
7 okt 12:15 Bavos 6 ZSV 8 Sportpark Geneneind
14 okt 09:30 Sportclub Oranje Zwart Helmond 3 Bavos 6 Sportpark Houtsdonk
14 okt 10:00 Gemert 7 ASV'33 5 Sportpark Molenbroek
14 okt 11:00 MULO 5 SC Helmondia 4 Sportpark de Braak
14 okt 11:00 Mierlo Hout 8 Milheezer Boys 4 Sportpark De Beemd
14 okt 11:00 Mifano 6 RKPVV 5 Sportpark De Ark
14 okt 13:15 ZSV 8 MVC 3 Sportpark De Kranenmortel

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 5 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Avanti'31 5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Avanti'31 6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Blauw Geel'38/JUMBO 15 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Boekel Sport 7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Boekel Sport 5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Centrum Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Cito 5 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Cito 6 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cito 3 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DAW Schaijk 10 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Deurne 7 0 0 0 0 0 0 0 0
13 DVG 6 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Eikenderveld 3 0 0 0 0 0 0 0 0
15 EMS 4 0 0 0 0 0 0 0 0
16 EMS 3 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Erp 7 0 0 0 0 0 0 0 0
18 ST Estria/GVV'57/SCV'58 6 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Estria 5 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Estria 4 0 0 0 0 0 0 0 0
21 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
22 EVVC 5 0 0 0 0 0 0 0 0
23 EWC'46 3 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Festilent 7 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Festilent 8 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Festilent 6 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Gemert 9 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Gemert 8 0 0 0 0 0 0 0 0
29 GFC'33 3 0 0 0 0 0 0 0 0
30 GFC'33 4 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Grashoek 4 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Groene Ster 6 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Groene Ster 5 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Haelen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
35 H.B.S.V. 5 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Heijen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Heksenberg 3 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SC Helmondia 4 0 0 0 0 0 0 0 0
39 HRC'27 2 0 0 0 0 0 0 0 0
40 HVCH 12 0 0 0 0 0 0 0 0
41 HVCH 14 0 0 0 0 0 0 0 0
42 HVCH 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Irene 2 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Sportclub Jekerdal 5 0 0 0 0 0 0 0 0
45 KVC Oranje 4 0 0 0 0 0 0 0 0
46 s.v. Laar 5 0 0 0 0 0 0 0 0
47 s.v. Laar 6 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Laura/Hopel Combinatie 4 0 0 0 0 0 0 0 0
49 De Leeuw 4 0 0 0 0 0 0 0 0
50 De Leeuw 3 0 0 0 0 0 0 0 0
51 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 3 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Merefeldia 7 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Meterik 3 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Mierlo Hout 8 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Mierlo Hout 10 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Mierlo Hout 6 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Mifano 8 0 0 0 0 0 0 0 0
58 MOSA'14 2 0 0 0 0 0 0 0 0
59 MVC 4 0 0 0 0 0 0 0 0
60 NEC'92/vloerenboulevard 3 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Neerkandia 3 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Nijnsel/TVE Reclame 7 0 0 0 0 0 0 0 0
63 NLC'03 3 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Nulandia 7 0 0 0 0 0 0 0 0
65 NWC 11 0 0 0 0 0 0 0 0
66 NWC 9 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Odiliapeel/Braks Groep 3 0 0 0 0 0 0 0 0
68 O.K.S.V. 2 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Olympia'18 7 0 0 0 0 0 0 0 0
70 sv O.S.S. 1920 8 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Panningen 4 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Reuver 4 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 0 0 0 0 0 0 0 0
74 RKASV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
75 RKPVV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
76 RKVB 2 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Ruwaard 3 0 0 0 0 0 0 0 0
78 SHH 6 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Sibbe 2 0 0 0 0 0 0 0 0
80 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
81 SIOL 4 0 0 0 0 0 0 0 0
82 SJVV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
83 SNA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Sparta'25 9 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Sportclub'25 3 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Stormvogels'28 3 0 0 0 0 0 0 0 0
87 SVM 3 0 0 0 0 0 0 0 0
88 SV TOP 10 0 0 0 0 0 0 0 0
89 FC Uden 7 0 0 0 0 0 0 0 0
90 UDI'19/CSU 15 0 0 0 0 0 0 0 0
91 UDI'19/CSU 10 0 0 0 0 0 0 0 0
92 SV Venray 12 0 0 0 0 0 0 0 0
93 Volharding 5 0 0 0 0 0 0 0 0
94 vvVOS 4 0 0 0 0 0 0 0 0
95 WEC 4 0 0 0 0 0 0 0 0
96 WEC 3 0 0 0 0 0 0 0 0
97 WEC 5 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Wijnandia 3 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Wilhelmina'08 3 0 0 0 0 0 0 0 0
100 Wilhelmina'08 4 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Wittenhorst 10 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Wittenhorst 8 0 0 0 0 0 0 0 0
103 ZSV 5 0 0 0 0 0 0 0 0
104 VV Zwentibold 4 0 0 0 0 0 0 0 0

Beker - programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
21 okt 09:30 HVCH 35+1 Nulandia 7 Sportpark De Braaken
21 okt 09:30 Wittenhorst 8 GFC'33 3 Sportpark Ter Horst
21 okt 09:45 Volharding 5 EWC'46 3 Sportpark Soetendaal
21 okt 10:00 ASV'33 5 Gemert 9 Sportpark De Hut
21 okt 10:00 SJVV 4 ZSV 5 Sportpark De Dreef
21 okt 10:00 Estria 5 Cito 6 Sportpark De Kranenhof
21 okt 10:00 Sibbe 2 RKASV 4 Sportpark De Kleine Linde
21 okt 10:00 VV Zwentibold 4 EVV 3 Sportpark Aan de Allee
21 okt 10:00 Sportclub Jekerdal 5 Eikenderveld 3 Sportpark Jekerdal
21 okt 10:00 Sportclub'25 3 Groene Ster 5 Sportpark Bocholtzerheide
21 okt 10:00 Haelen 3 H.B.S.V. 5 Sportpark Houtrust
21 okt 10:00 Laura/Hopel Combinatie 4 KVC Oranje 4 Sportpark Anselderlaan
21 okt 10:15 De Leeuw 3 Centrum Boys 3 Sportpark Klingelsberg
21 okt 10:30 Meterik 3 Wittenhorst 10 Sportpark De Vonckel
21 okt 10:30 Reuver 4 vvVOS 4 Sportpark Dijckerhof
21 okt 10:30 GFC'33 4 Grashoek 4 Sportpark Den Haspel
21 okt 10:30 Wilhelmina'08 3 EMS 3 Sportpark Drakesteyn
21 okt 11:00 Mierlo Hout 8 NWC 9 Sportpark De Beemd
21 okt 11:00 Neerkandia 3 Mierlo Hout 6 Sportpark de Moostdijk
21 okt 11:00 ST Estria/GVV'57/SCV'58 6 Odiliapeel/Braks Groep 3 Sportpark De Kranenhof
21 okt 11:00 O.K.S.V. 2 sv O.S.S. 1920 8 Sportpark "t Veldje
21 okt 11:00 Groene Ster 6 De Leeuw 4 Sportpark Pronsenbroek
21 okt 11:00 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 Heksenberg 3 Sportpark SV Simpelveld
21 okt 11:00 Stormvogels'28 3 Boekel Sport 5 Sportpark't Eindpunt
21 okt 11:00 SNA 2 RKVB 2 Sportpark Montfort
21 okt 11:00 NEC'92/vloerenboulevard 3 RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 3 Sportpark Varenbeuk
21 okt 11:00 Heijen 3 HRC'27 2 Sportpark De Heikamp
21 okt 12:00 Avanti'31 5 HVCH 12 Sportpark De Molenheide
21 okt 12:00 Estria 4 NLC'03 3 Sportpark De Kranenhof
21 okt 12:00 DVG 6 Nijnsel/TVE Reclame 7 Sportpark De Roode Bleek
21 okt 12:00 UDI'19/CSU 15 SV TOP 10 Sportpark Parkzicht
21 okt 12:00 NWC 11 s.v. Laar 6 Sportpark 't Root
21 okt 12:00 Olympia'18 7 Festilent 7 Sportpark Pelzer
21 okt 12:00 SHH 6 Merefeldia 7 Sportpark De Wolfsberg
21 okt 12:00 SV Venray 12 SC Helmondia 4 Sportpark De Wieen
21 okt 12:00 Panningen 4 Wilhelmina'08 4 Sportpark Panningen-Noord
21 okt 12:00 EMS 4 s.v. Laar 5 Sportpark Kitskensberg
21 okt 12:30 Cito 3 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 Sportpark De Rooijen
21 okt 12:30 Ruwaard 3 FC Uden 7 Sportpark de Bergsche Hoeve
21 okt 13:00 UDI'19/CSU 10 Cito 5 Sportpark Parkzicht
23 okt 18:45 Mifano 8 Mierlo Hout 10 Sportpark De Ark
23 okt 19:30 Blauw Geel'38/JUMBO 15 Avanti'31 6 Sportpark Prins W. Alexander
23 okt 19:30 Boekel Sport 7 MVC 4 Sportpark De Donk
23 okt 19:30 DAW Schaijk 10 HVCH 14 Sportpark Den Heuvel
23 okt 19:30 WEC 3 Erp 7 Sportpark De Glorie
23 okt 19:30 Gemert 8 Festilent 8 Sportpark Molenbroek
23 okt 19:30 MOSA'14 2 EVVC 5 Sportpark De Rijsbos
23 okt 19:30 RKPVV 4 Deurne 7 Sportpark De Warande
23 okt 19:30 Irene 2 WEC 5 Sportpark De Laat
23 okt 19:30 Sparta'25 9 WEC 4 Sportpark 't Heereind
23 okt 19:30 Festilent 6 SIOL 4 Sportpark De Bundel
23 okt 19:30 SVM 3 Wijnandia 3 Sportpark Burgemeester Smeets

Beker - uitslagen