ASV'33 Logo

ASV’33 JO11-1

Spelers

Mees van Lieshout
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 JO11-1 6 6 0 0 29 11 18 18
2 Boekel Sport JO11-1 5 5 0 0 29 2 27 15
3 ST Boerdonk/Keldonk JO11-1 5 3 2 0 16 9 7 11
4 Bavos JO11-1G 6 3 1 2 22 19 3 10
5 Lierop JO11-1 6 3 0 3 17 11 6 9
6 Avanti'31 JO11-2 6 3 0 3 18 20 -2 9
7 SJVV JO11-1 6 2 1 3 13 20 -7 7
8 Gemert JO11-2 5 2 0 3 22 20 2 6
9 S.V. Brandevoort JO11-2 6 2 0 4 16 24 -8 6
10 ZSV JO11-2G 6 2 0 4 12 24 -12 6
11 Mifano JO11-1 7 2 0 5 25 26 -1 6
12 Deurne JO11-2 6 0 0 6 7 40 -33 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Boekel Sport JO11-1 Mifano JO11-1 4 - 0
21 apr SJVV JO11-1 ASV'33 JO11-1 3 - 6
21 apr ST Boerdonk/Keldonk JO11-1 ZSV JO11-2G 2 - 0
21 apr S.V. Brandevoort JO11-2 Gemert JO11-2 2 - 6
21 apr Avanti'31 JO11-2 Deurne JO11-2 7 - 0
19 apr Mifano JO11-1 Deurne JO11-2 9 - 1
18 apr Lierop JO11-1 Bavos JO11-1G 3 - 1
14 apr Boekel Sport JO11-1 S.V. Brandevoort JO11-2 3 - 2
14 apr Mifano JO11-1 Bavos JO11-1G 3 - 4
14 apr ASV'33 JO11-1 ZSV JO11-2G 6 - 0
14 apr ST Boerdonk/Keldonk JO11-1 Avanti'31 JO11-2 3 - 2
14 apr Deurne JO11-2 SJVV JO11-1 2 - 3
14 apr Gemert JO11-2 Lierop JO11-1 3 - 6

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 apr 10:30 SJVV JO11-1 Avanti'31 JO11-2 Sportpark De Dreef
28 apr 10:30 Boekel Sport JO11-1 Gemert JO11-2 Sportpark De Donk
5 mei 09:30 Avanti'31 JO11-2 S.V. Brandevoort JO11-2 Sportpark De Molenheide
5 mei 10:15 ST Boerdonk/Keldonk JO11-1 Lierop JO11-1 Sportpark De Kerveheester
7 mei 18:45 ZSV JO11-2G SJVV JO11-1 Sportpark De Kranenmortel
7 mei 19:00 Deurne JO11-2 Lierop JO11-1 Sportpark De Kranenmortel
9 mei 19:00 S.V. Brandevoort JO11-2 ST Boerdonk/Keldonk JO11-1 sportpark Brandevoort
9 mei 19:00 Avanti'31 JO11-2 Bavos JO11-1G Sportpark De Molenheide
12 mei 08:30 Gemert JO11-2 SJVV JO11-1 Sportpark Molenbroek
12 mei 10:30 Mifano JO11-1 ST Boerdonk/Keldonk JO11-1 Sportpark De Ark
12 mei 10:30 ZSV JO11-2G Avanti'31 JO11-2 Sportpark De Kranenmortel
12 mei 10:30 ASV'33 JO11-1 S.V. Brandevoort JO11-2 Sportpark De Hut
12 mei 11:00 Bavos JO11-1G Boekel Sport JO11-1 Sportpark Geneneind
15 mei 18:30 Gemert JO11-2 Mifano JO11-1 Sportpark Molenbroek
16 mei 18:30 Deurne JO11-2 Bavos JO11-1G Sportpark De Kranenmortel
16 mei 19:00 ASV'33 JO11-1 Boekel Sport JO11-1 Sportpark De Hut
19 mei 10:00 Deurne JO11-2 ASV'33 JO11-1 Sportpark De Kranenmortel
19 mei 10:15 ST Boerdonk/Keldonk JO11-1 Gemert JO11-2 Sportpark De Kerveheester
19 mei 10:30 SJVV JO11-1 Boekel Sport JO11-1 Sportpark De Dreef
19 mei 10:30 ZSV JO11-2G Bavos JO11-1G Sportpark De Kranenmortel
19 mei 10:30 Lierop JO11-1 S.V. Brandevoort JO11-2 Sportpark De Renkant
21 mei 19:00 Lierop JO11-1 ZSV JO11-2G Sportpark De Renkant
26 mei 08:30 S.V. Brandevoort JO11-2 Deurne JO11-2 sportpark Brandevoort
26 mei 08:30 Gemert JO11-2 Avanti'31 JO11-2 Sportpark Molenbroek
26 mei 10:30 Mifano JO11-1 Lierop JO11-1 Sportpark De Ark
26 mei 10:30 Boekel Sport JO11-1 ZSV JO11-2G Sportpark De Donk
26 mei 10:30 ASV'33 JO11-1 ST Boerdonk/Keldonk JO11-1 Sportpark De Hut
26 mei 11:00 Bavos JO11-1G SJVV JO11-1 Sportpark Geneneind

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P

Beker - programma

Beker - uitslagen