ASV'33 Logo

ASV’33 JO11-3

Spelers

Stijn Biemans, Gijs Gent, Stijn Kweens, Niek van Loo
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 MULO JO11-2 6 5 0 1 28 8 20 15
2 Sparta'25 JO11-2 6 5 0 1 27 8 19 15
3 Rood Wit'62 JO11-2 4 4 0 0 39 7 32 12
4 S.V. Brandevoort JO11-5 6 3 2 1 13 13 0 11
5 ASV'33 JO11-3 5 3 1 1 12 6 6 10
6 Mierlo Hout JO11-3 6 2 3 1 22 21 1 9
7 ASV'33 JO11-4G 6 2 1 3 23 31 -8 7
8 Gemert JO11-4 5 2 0 3 30 23 7 6
9 SC Helmondia JO11-3 4 1 1 2 17 31 -14 4
10 Deurne JO11-4 5 1 0 4 9 23 -14 3
11 Bruheze JO11-3 6 1 0 5 8 34 -26 3
12 Someren JO11-4 7 0 0 7 11 34 -23 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 apr Someren JO11-4 Sparta'25 JO11-2 1 - 4
21 apr Deurne JO11-4 Someren JO11-4 2 - 1
21 apr MULO JO11-2 ASV'33 JO11-4G 9 - 1
21 apr Sparta'25 JO11-2 Mierlo Hout JO11-3 5 - 0
21 apr Gemert JO11-4 Bruheze JO11-3 15 - 1
17 apr S.V. Brandevoort JO11-5 ASV'33 JO11-3 0 - 0
14 apr ASV'33 JO11-3 MULO JO11-2 0 - 4
14 apr Someren JO11-4 SC Helmondia JO11-3 3 - 6
14 apr ASV'33 JO11-4G Deurne JO11-4 7 - 3
14 apr Mierlo Hout JO11-3 Bruheze JO11-3 7 - 3
14 apr Sparta'25 JO11-2 S.V. Brandevoort JO11-5 7 - 0
14 apr Rood Wit'62 JO11-2 Gemert JO11-4 12 - 4

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 apr 09:00 Gemert JO11-4 SC Helmondia JO11-3 Sportpark Molenbroek
28 apr 09:15 Sparta'25 JO11-2 Rood Wit'62 JO11-2 Sportpark 't Heereind
5 mei 09:00 Rood Wit'62 JO11-2 Mierlo Hout JO11-3 Sportpark de Rijpel
5 mei 10:00 SC Helmondia JO11-3 Deurne JO11-4 Sportpark de Braak
5 mei 10:30 ASV'33 JO11-3 Gemert JO11-4 Sportpark De Hut
5 mei 10:30 ASV'33 JO11-4G Bruheze JO11-3 Sportpark De Hut
9 mei 18:30 ASV'33 JO11-3 SC Helmondia JO11-3 Sportpark De Hut
12 mei 10:00 Bruheze JO11-3 Sparta'25 JO11-2 Sportpark Espendonk
12 mei 10:00 SC Helmondia JO11-3 MULO JO11-2 Sportpark de Braak
12 mei 10:30 ASV'33 JO11-4G Gemert JO11-4 Sportpark De Hut
12 mei 10:30 Someren JO11-4 S.V. Brandevoort JO11-5 Sportpark De Potacker
14 mei 19:00 Deurne JO11-4 MULO JO11-2 Sportpark Leeuwkensbroek
16 mei 19:00 S.V. Brandevoort JO11-5 Rood Wit'62 JO11-2 sportpark Brandevoort
19 mei 08:30 Gemert JO11-4 S.V. Brandevoort JO11-5 Sportpark Molenbroek
19 mei 10:00 MULO JO11-2 Mierlo Hout JO11-3 Sportpark de Braak
19 mei 10:00 SC Helmondia JO11-3 Bruheze JO11-3 Sportpark de Braak
19 mei 10:30 ASV'33 JO11-3 Rood Wit'62 JO11-2 Sportpark De Hut
19 mei 11:00 Deurne JO11-4 Sparta'25 JO11-2 Sportpark Leeuwkensbroek
22 mei 19:00 Mierlo Hout JO11-3 ASV'33 JO11-3 Sportpark De Beemd
23 mei 19:00 ASV'33 JO11-4G Someren JO11-4 Sportpark De Hut
26 mei 08:30 S.V. Brandevoort JO11-5 ASV'33 JO11-4G sportpark Brandevoort
26 mei 09:00 Rood Wit'62 JO11-2 MULO JO11-2 Sportpark de Rijpel
26 mei 09:15 Sparta'25 JO11-2 SC Helmondia JO11-3 Sportpark 't Heereind
26 mei 10:00 Bruheze JO11-3 Deurne JO11-4 Sportpark Espendonk
26 mei 10:00 Mierlo Hout JO11-3 Gemert JO11-4 Sportpark De Beemd
26 mei 10:30 Someren JO11-4 ASV'33 JO11-3 Sportpark De Potacker

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 JO11-3 1 1 0 0 4 3 1 3
2 Stiphout Vooruit JO11-2 1 0 0 1 3 4 -1 0

Beker - programma

Beker - uitslagen