ASV'33 Logo

ASV’33 JO11-4

Spelers

Luc van den Boogaard, Nick Fuchs, Jop van Hugten, Sebas Padilla
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Gemert JO11-6 4 4 0 0 42 9 33 12
2 ASV'33 JO11-4G 3 3 0 0 28 5 23 9
3 Sparta'25 JO11-4 4 3 0 1 44 14 30 9
4 Stiphout Vooruit JO11-5 4 3 0 1 33 14 19 9
5 Bavos JO11-3G 3 2 0 1 18 5 13 6
6 Mariahout JO11-3G 3 1 0 2 8 19 -11 3
7 Bruheze JO11-5 3 1 0 2 8 22 -14 3
8 ST Keldonk/Boerdonk JO11-2G 3 1 0 2 8 22 -14 3
9 Boekel Sport JO11-7 4 1 0 3 11 24 -13 3
10 Milheezer Boys JO11-2G 1 0 0 1 2 12 -10 0
11 ELI JO11-4 3 0 0 3 10 23 -13 0
12 SJVV JO11-3G 3 0 0 3 3 46 -43 0

Competitie - Uitslagen

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 okt 09:00 Gemert JO11-6 Bruheze JO11-5 Sportpark Molenbroek
28 okt 09:15 Sparta'25 JO11-4 Bavos JO11-3G Sportpark 't Heereind
28 okt 10:30 ASV'33 JO11-4G ST Keldonk/Boerdonk JO11-2G Sportpark De Hut
28 okt 10:30 ELI JO11-4 SJVV JO11-3G Sportpark 't Luytelaar
28 okt 10:30 Boekel Sport JO11-7 Stiphout Vooruit JO11-5 Sportpark De Donk
28 okt 11:15 Milheezer Boys JO11-2G Mariahout JO11-3G Sportpark 't Rooi
4 nov 10:00 Bruheze JO11-5 ELI JO11-4 Sportpark Espendonk
4 nov 10:15 ST Keldonk/Boerdonk JO11-2G Milheezer Boys JO11-2G Sportpark De Koulberg
4 nov 10:30 SJVV JO11-3G ASV'33 JO11-4G Sportpark De Dreef
4 nov 10:45 Stiphout Vooruit JO11-5 Sparta'25 JO11-4 Sportpark Molenven
4 nov 11:00 Bavos JO11-3G Gemert JO11-6 Sportpark Geneneind
4 nov 11:00 Mariahout JO11-3G Boekel Sport JO11-7 Sportpark De Heibunders
11 nov 09:00 Gemert JO11-6 Stiphout Vooruit JO11-5 Sportpark Molenbroek
11 nov 09:15 Sparta'25 JO11-4 Mariahout JO11-3G Sportpark 't Heereind
11 nov 10:00 Bruheze JO11-5 SJVV JO11-3G Sportpark Espendonk
11 nov 10:30 ELI JO11-4 Bavos JO11-3G Sportpark 't Luytelaar
11 nov 10:30 Boekel Sport JO11-7 ST Keldonk/Boerdonk JO11-2G Sportpark De Donk
11 nov 11:15 Milheezer Boys JO11-2G ASV'33 JO11-4G Sportpark 't Rooi
18 nov 10:15 ST Keldonk/Boerdonk JO11-2G Sparta'25 JO11-4 Sportpark De Koulberg
18 nov 10:30 ASV'33 JO11-4G Boekel Sport JO11-7 Sportpark De Hut
18 nov 10:30 SJVV JO11-3G Milheezer Boys JO11-2G Sportpark De Dreef
18 nov 10:45 Stiphout Vooruit JO11-5 ELI JO11-4 Sportpark Molenven
18 nov 11:00 Mariahout JO11-3G Gemert JO11-6 Sportpark De Heibunders
18 nov 11:00 Bavos JO11-3G Bruheze JO11-5 Sportpark Geneneind

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 JO11-4G 3 3 0 0 43 7 36 9
2 Bavos JO11-3G 3 2 0 1 14 17 -3 6
3 Handel JO11-2G 3 1 0 2 12 16 -4 3
4 Gemert JO11-6 3 0 0 3 2 31 -29 0

Beker - programma

Beker - uitslagen