ASV'33 Logo

ASV’33 JO11-5

Spelers

Nikki Bontenbal, Dean Bosman, Joshua van de Cruijsem, Aaron van Dijck, Jules Knaapen, Ries Vlietstra
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Stiphout Vooruit JO11-3 6 5 0 1 52 13 39 15
2 Bavos JO11-3G 5 4 1 0 35 4 31 13
3 MVC JO11-1 5 4 1 0 20 5 15 13
4 NWC JO11-7 5 4 1 0 23 13 10 13
5 Gemert JO11-6 5 3 1 1 20 11 9 10
6 Sparta'25 JO11-4 4 2 0 2 18 15 3 6
7 ASV'33 JO11-5 5 2 0 3 12 15 -3 6
8 ELI JO11-3G 7 2 0 5 20 38 -18 6
9 Milheezer Boys JO11-1G 6 1 2 3 12 19 -7 5
10 SJVV JO11-4M 5 1 1 3 14 29 -15 4
11 Bruheze JO11-5 7 1 1 5 19 29 -10 4
12 Milheezer Boys JO11-2G 6 0 0 6 4 58 -54 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Milheezer Boys JO11-2G Milheezer Boys JO11-1G 1 - 7
21 apr Bavos JO11-3G Bruheze JO11-5 8 - 1
21 apr MVC JO11-1 NWC JO11-7 1 - 1
21 apr Stiphout Vooruit JO11-3 ELI JO11-3G 9 - 0
21 apr ASV'33 JO11-5 SJVV JO11-4M 4 - 0
18 apr Milheezer Boys JO11-1G ELI JO11-3G 3 - 8
14 apr Milheezer Boys JO11-1G Sparta'25 JO11-4 0 - 5
14 apr Bavos JO11-3G Milheezer Boys JO11-2G 9 - 0
14 apr MVC JO11-1 ASV'33 JO11-5 2 - 1
14 apr SJVV JO11-4M Stiphout Vooruit JO11-3 3 - 12
14 apr NWC JO11-7 ELI JO11-3G 6 - 3
14 apr Gemert JO11-6 Bruheze JO11-5 1 - 0

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 apr 09:15 Sparta'25 JO11-4 Milheezer Boys JO11-2G Sportpark 't Heereind
28 apr 10:15 NWC JO11-7 Milheezer Boys JO11-1G Sportpark 't Root
28 apr 10:30 ASV'33 JO11-5 Bavos JO11-3G Sportpark De Hut
28 apr 11:00 MVC JO11-1 SJVV JO11-4M Sportpark De Smagt
5 mei 08:30 Gemert JO11-6 MVC JO11-1 Sportpark Molenbroek
5 mei 10:00 Bruheze JO11-5 Sparta'25 JO11-4 Sportpark Espendonk
5 mei 11:00 Bavos JO11-3G Stiphout Vooruit JO11-3 Sportpark Geneneind
5 mei 11:15 Milheezer Boys JO11-2G ASV'33 JO11-5 Sportpark 't Rooi
7 mei 18:30 SJVV JO11-4M NWC JO11-7 Sportpark De Dreef
12 mei 08:30 Gemert JO11-6 ASV'33 JO11-5 Sportpark Molenbroek
12 mei 10:15 NWC JO11-7 Bavos JO11-3G Sportpark 't Root
12 mei 10:30 SJVV JO11-4M Sparta'25 JO11-4 Sportpark De Dreef
12 mei 10:30 ELI JO11-3G MVC JO11-1 Sportpark 't Luytelaar
12 mei 11:15 Milheezer Boys JO11-1G Stiphout Vooruit JO11-3 Sportpark 't Rooi
19 mei 09:15 Sparta'25 JO11-4 MVC JO11-1 Sportpark 't Heereind
19 mei 10:00 Bruheze JO11-5 ELI JO11-3G Sportpark Espendonk
19 mei 10:45 Stiphout Vooruit JO11-3 ASV'33 JO11-5 Sportpark Molenven
19 mei 11:00 Bavos JO11-3G SJVV JO11-4M Sportpark Geneneind
19 mei 11:15 Milheezer Boys JO11-1G Gemert JO11-6 Sportpark 't Rooi
19 mei 11:15 Milheezer Boys JO11-2G NWC JO11-7 Sportpark 't Rooi
26 mei 08:30 Gemert JO11-6 Bavos JO11-3G Sportpark Molenbroek
26 mei 10:15 NWC JO11-7 Stiphout Vooruit JO11-3 Sportpark 't Root
26 mei 10:30 SJVV JO11-4M Milheezer Boys JO11-2G Sportpark De Dreef
26 mei 10:30 ELI JO11-3G Sparta'25 JO11-4 Sportpark 't Luytelaar
26 mei 10:30 ASV'33 JO11-5 Milheezer Boys JO11-1G Sportpark De Hut
26 mei 11:00 MVC JO11-1 Bruheze JO11-5 Sportpark De Smagt

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 VOW JO11-1 3 2 1 0 37 3 34 7
2 WEC JO11-3G 3 2 1 0 36 4 32 7
3 ELI JO11-4 3 1 0 2 7 37 -30 3
4 ASV'33 JO11-5 3 0 0 3 3 39 -36 0

Beker - programma

Beker - uitslagen