ASV'33 Logo

ASV’33 JO17-1

Spelers

Willem Aarts, Housein Ahmad, Koen Botman, Teun Duijmelinck, Stijn Kersjes, Lars Kuhn, Nic Lentjes, Kay van der Linden, Tjeerd Otten, Jorn Steeghs, Melvin van der Steen, Camiel van de Ven, Bram Vlemmings
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 DVG JO17-1 5 5 0 0 21 2 19 15
2 Mifano JO17-1 5 5 0 0 18 4 14 15
3 WEC JO17-1G 4 4 0 0 17 3 14 12
4 RKPVV JO17-1 4 3 0 1 15 8 7 9
5 Schijndel/DE WIT JO17-2 4 3 0 1 11 6 5 9
6 Mariahout JO17-1 5 3 0 2 16 6 10 9
7 ASV'33 JO17-1 5 2 0 3 12 9 3 6
8 Rood Wit'62 JO17-2 5 1 0 4 9 14 -5 3
9 S.V. Brandevoort JO17-2 5 1 0 4 4 19 -15 3
10 Ollandia JO17-1 5 1 0 4 6 28 -22 3
11 VOW JO17-1 7 1 0 6 5 21 -16 3
12 Bavos JO17-1G 4 0 0 4 2 16 -14 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 apr VOW JO17-1 Mifano JO17-1 0 - 4
21 apr Mifano JO17-1 ASV'33 JO17-1 1 - 0
21 apr VOW JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-2 0 - 5
21 apr Rood Wit'62 JO17-2 Ollandia JO17-1 4 - 1
21 apr Mariahout JO17-1 S.V. Brandevoort JO17-2 4 - 1
14 apr WEC JO17-1G Rood Wit'62 JO17-2 3 - 0
14 apr Ollandia JO17-1 VOW JO17-1 2 - 1
14 apr Mariahout JO17-1 DVG JO17-1 0 - 2
14 apr S.V. Brandevoort JO17-2 ASV'33 JO17-1 0 - 5
14 apr Bavos JO17-1G Mifano JO17-1 1 - 4

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 apr 13:00 Mifano JO17-1 RKPVV JO17-1 Sportpark De Ark
28 apr 13:30 VOW JO17-1 Rood Wit'62 JO17-2 Sportpark De Vonders te Zijtaart
28 apr 14:30 ASV'33 JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-2 Sportpark De Hut
28 apr 14:30 Mariahout JO17-1 Bavos JO17-1G Sportpark De Heibunders
5 mei 12:45 Bavos JO17-1G S.V. Brandevoort JO17-2 Sportpark Geneneind
5 mei 14:00 RKPVV JO17-1 VOW JO17-1 Sportpark De Warande
5 mei 14:30 Rood Wit'62 JO17-2 DVG JO17-1 Sportpark de Rijpel
5 mei 14:30 Ollandia JO17-1 ASV'33 JO17-1 Sportpark Ekkerzicht
5 mei 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-2 Mariahout JO17-1 Sportpark Zuideinderpark
7 mei 19:30 DVG JO17-1 WEC JO17-1G Sportpark De Roode Bleek
9 mei 19:30 Schijndel/DE WIT JO17-2 RKPVV JO17-1 Sportpark Zuideinderpark
9 mei 19:30 Mariahout JO17-1 Mifano JO17-1 Sportpark De Heibunders
12 mei 12:45 Bavos JO17-1G VOW JO17-1 Sportpark Geneneind
12 mei 14:00 RKPVV JO17-1 Rood Wit'62 JO17-2 Sportpark De Warande
12 mei 14:30 ASV'33 JO17-1 Mariahout JO17-1 Sportpark De Hut
12 mei 14:30 Ollandia JO17-1 Mifano JO17-1 Sportpark Ekkerzicht
12 mei 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-2 DVG JO17-1 Sportpark Zuideinderpark
12 mei 15:30 S.V. Brandevoort JO17-2 WEC JO17-1G sportpark Brandevoort
16 mei 19:30 WEC JO17-1G Mifano JO17-1 Sportpark De Glorie
19 mei 14:00 RKPVV JO17-1 ASV'33 JO17-1 Sportpark De Warande
19 mei 14:30 Rood Wit'62 JO17-2 S.V. Brandevoort JO17-2 Sportpark de Rijpel
19 mei 14:30 Ollandia JO17-1 Schijndel/DE WIT JO17-2 Sportpark Ekkerzicht
19 mei 14:30 WEC JO17-1G Bavos JO17-1G Sportpark De Glorie
19 mei 14:45 Mifano JO17-1 DVG JO17-1 Sportpark De Ark
22 mei 19:30 DVG JO17-1 Bavos JO17-1G Sportpark De Roode Bleek
22 mei 20:00 S.V. Brandevoort JO17-2 Ollandia JO17-1 sportpark Brandevoort
23 mei 19:15 WEC JO17-1G RKPVV JO17-1 Sportpark De Glorie
26 mei 12:45 Bavos JO17-1G Rood Wit'62 JO17-2 Sportpark Geneneind
26 mei 14:30 ASV'33 JO17-1 VOW JO17-1 Sportpark De Hut
26 mei 14:30 DVG JO17-1 Ollandia JO17-1 Sportpark De Roode Bleek
26 mei 14:30 Mariahout JO17-1 RKPVV JO17-1 Sportpark De Heibunders
26 mei 15:00 Schijndel/DE WIT JO17-2 WEC JO17-1G Sportpark Zuideinderpark
26 mei 15:30 S.V. Brandevoort JO17-2 Mifano JO17-1 sportpark Brandevoort

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 JO17-1 1 1 0 0 11 0 11 3
2 Gemert JO17-3 1 0 0 1 0 11 -11 0

Beker - programma

Beker - uitslagen