ASV'33 Logo

ASV’33 JO19-2

Spelers

Wessel van Bommel, Daan van Deursen, Daan van Deursen, Joep van Deursen, Gijs van Dijk, Max Gielen, Timo van Loon, Giel Remer, Gijs van Rixtel, Lyon van Stiphout, Tijn Swinkels
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 MULO JO19-2 4 4 0 0 19 2 17 12
2 ONDO JO19-1 3 3 0 0 18 5 13 9
3 Someren JO19-3 4 3 0 1 13 9 4 9
4 Stiphout Vooruit JO19-2 4 2 0 2 13 8 5 6
5 Bruheze JO19-2 4 2 0 2 12 15 -3 6
6 Deurne JO19-2 2 1 1 0 4 2 2 4
7 Bavos JO19-2 3 1 1 1 5 8 -3 4
8 ZSV JO19-2 4 1 1 2 10 11 -1 4
9 S.V. Brandevoort JO19-2 3 1 0 2 5 17 -12 3
10 Mifano JO19-2 4 1 0 3 11 12 -1 3
11 ASV'33 JO19-2 4 0 1 3 2 18 -16 1
12 Mierlo Hout JO19-2 3 0 0 3 6 11 -5 0

Competitie - Uitslagen

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
21 okt 15:00 Deurne JO19-2 Bavos JO19-2 Sportpark De Kranenmortel
28 okt 14:30 ASV'33 JO19-2 Someren JO19-3 Sportpark De Hut
28 okt 14:45 Bavos JO19-2 Mifano JO19-2 Sportpark Geneneind
28 okt 15:00 Stiphout Vooruit JO19-2 Deurne JO19-2 Sportpark Molenven
28 okt 15:00 S.V. Brandevoort JO19-2 Mierlo Hout JO19-2 sportpark Brandevoort
28 okt 15:00 MULO JO19-2 Bruheze JO19-2 Sportpark de Braak
28 okt 15:00 ZSV JO19-2 ONDO JO19-1 Sportpark De Kranenmortel
4 nov 14:45 Mifano JO19-2 Stiphout Vooruit JO19-2 Sportpark De Ark
4 nov 15:00 Bruheze JO19-2 S.V. Brandevoort JO19-2 Sportpark Espendonk
4 nov 15:00 Mierlo Hout JO19-2 ZSV JO19-2 Sportpark De Beemd
4 nov 15:00 ONDO JO19-1 Bavos JO19-2 Sportpark de Heikamp te Heusden
4 nov 15:00 Someren JO19-3 MULO JO19-2 Sportpark De Potacker
4 nov 15:00 Deurne JO19-2 ASV'33 JO19-2 Sportpark De Kranenmortel
11 nov 14:30 ASV'33 JO19-2 Mifano JO19-2 Sportpark De Hut
11 nov 14:45 Bavos JO19-2 Mierlo Hout JO19-2 Sportpark Geneneind
11 nov 15:00 ZSV JO19-2 S.V. Brandevoort JO19-2 Sportpark De Kranenmortel
11 nov 15:00 MULO JO19-2 Deurne JO19-2 Sportpark de Braak
11 nov 15:00 Someren JO19-3 Bruheze JO19-2 Sportpark De Potacker
11 nov 15:00 Stiphout Vooruit JO19-2 ONDO JO19-1 Sportpark Molenven
18 nov 14:45 Mifano JO19-2 MULO JO19-2 Sportpark De Ark
18 nov 15:00 ONDO JO19-1 ASV'33 JO19-2 Sportpark de Heikamp te Heusden
18 nov 15:00 Deurne JO19-2 Someren JO19-3 Sportpark De Kranenmortel
18 nov 15:00 Mierlo Hout JO19-2 Stiphout Vooruit JO19-2 Sportpark De Beemd
18 nov 15:00 S.V. Brandevoort JO19-2 Bavos JO19-2 sportpark Brandevoort
18 nov 15:00 Bruheze JO19-2 ZSV JO19-2 Sportpark Espendonk

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Gemert JO19-3 2 2 0 0 15 2 13 6
2 Bavos JO19-2 2 1 0 1 4 5 -1 3
3 ASV'33 JO19-2 2 0 0 2 2 14 -12 0

Beker - programma

Beker - uitslagen