ASV'33 Logo

ASV’33 JO19-2

Teamfoto nog niet beschikbaar

Spelers

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Liessel JO19-1 1 1 0 0 4 1 3 3
2 Stiphout Vooruit JO19-2 1 1 0 0 4 1 3 3
3 Rood Wit'62 JO19-2 1 1 0 0 3 1 2 3
4 Deurne JO19-2 1 1 0 0 5 4 1 3
5 SPV JO19-1 1 0 1 0 2 2 0 1
6 ST SVSH/SSE JO19-2 1 0 1 0 2 2 0 1
7 Gemert JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ASV'33 JO19-2 1 0 0 1 4 5 -1 0
9 ONDO JO19-2 1 0 0 1 1 3 -2 0
10 Bruheze JO19-2 1 0 0 1 1 4 -3 0
11 SJO Helmondia-Mulo JO19-3 1 0 0 1 1 4 -3 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
22 sep Deurne JO19-2 ASV'33 JO19-2 5 - 4
22 sep Stiphout Vooruit JO19-2 SJO Helmondia-Mulo JO19-3 4 - 1
22 sep ST SVSH/SSE JO19-2 SPV JO19-1 2 - 2
22 sep Liessel JO19-1 Bruheze JO19-2 4 - 1
22 sep Rood Wit'62 JO19-2 ONDO JO19-2 3 - 1

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
29 sep 13:45 Gemert JO19-4 Liessel JO19-1 Sportpark Molenbroek
29 sep 14:30 ASV'33 JO19-2 ST SVSH/SSE JO19-2 Sportpark De Hut
29 sep 14:30 SPV JO19-1 Rood Wit'62 JO19-2 Sportpark Hoge Zijde
29 sep 15:00 Bruheze JO19-2 Stiphout Vooruit JO19-2 Sportpark Espendonk
29 sep 15:00 SJO Helmondia-Mulo JO19-3 Deurne JO19-2 Sportpark de Braak
6 okt 14:30 Liessel JO19-1 ONDO JO19-2 Sportpark De Smeltkroes
6 okt 14:30 ASV'33 JO19-2 Gemert JO19-4 Sportpark De Hut
6 okt 15:00 Bruheze JO19-2 SJO Helmondia-Mulo JO19-3 Sportpark Espendonk
6 okt 15:00 ST SVSH/SSE JO19-2 Rood Wit'62 JO19-2 Sportpark De Plagge
6 okt 15:00 Stiphout Vooruit JO19-2 SPV JO19-1 Sportpark Molenven
13 okt 13:45 Gemert JO19-4 Bruheze JO19-2 Sportpark Molenbroek
13 okt 14:30 Rood Wit'62 JO19-2 Liessel JO19-1 Sportpark de Rijpel
13 okt 14:30 SPV JO19-1 Deurne JO19-2 Sportpark Hoge Zijde
13 okt 15:00 SJO Helmondia-Mulo JO19-3 ASV'33 JO19-2 Sportpark de Braak
13 okt 15:00 ONDO JO19-2 Stiphout Vooruit JO19-2 Sportpark de Heikamp te Heusden

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Rood Wit'62 JO19-2 3 2 1 0 9 4 5 7
2 SJO Helmondia-Mulo JO19-3 3 2 1 0 9 7 2 7
3 Gemert JO19-4 3 1 0 2 8 7 1 3
4 ASV'33 JO19-2 3 0 0 3 4 12 -8 0

Beker - programma

Beker - uitslagen

Datum Aanvangstijd Thuis Uit Uitslag
15 sep 15:30 Gemert JO19-4 ASV'33 JO19-2 4 - 1
15 sep 15:00 SJO Helmondia-Mulo JO19-3 Rood Wit'62 JO19-2 2 - 2