ASV'33 Logo

ASV’33 JO9-2

Spelers

Competitie - Uitslagen

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
24 nov. 08:30 Mierlo Hout JO9-2 SJO Helmondia-Mulo JO9-3 Sportpark De Beemd
24 nov. 09:00 Deurne JO9-1 ZSV JO9-2 Sportpark De Kranenmortel
24 nov. 09:00 Rood Wit'62 JO9-2 Merefeldia JO9-1 Sportpark de Rijpel
24 nov. 09:15 Someren JO9-2 SSE JO9-1 Sportpark De Potacker
24 nov. 09:30 S.V. Brandevoort JO9-3 ONDO JO9-1 sportpark Brandevoort
1 dec. 08:30 Mierlo Hout JO9-2 Someren JO9-2 Sportpark De Beemd
1 dec. 09:00 SJO Helmondia-Mulo JO9-3 Rood Wit'62 JO9-2 Sportpark de Braak
1 dec. 09:15 ZSV JO9-2 S.V. Brandevoort JO9-3 Sportpark De Kranenmortel
1 dec. 09:15 ONDO JO9-1 Deurne JO9-1 Sportpark de Heikamp te Heusden
1 dec. 09:30 SSE JO9-1 ASV'33 JO9-2 Sportpark de Heikampen
8 dec. 09:00 Deurne JO9-1 Mierlo Hout JO9-2 Sportpark De Kranenmortel
8 dec. 09:00 Rood Wit'62 JO9-2 SSE JO9-1 Sportpark de Rijpel
8 dec. 09:00 Merefeldia JO9-1 SJO Helmondia-Mulo JO9-3 Sportpark Merefeldia
8 dec. 09:15 ASV'33 JO9-2 ONDO JO9-1 Sportpark De Hut
8 dec. 09:15 Someren JO9-2 ZSV JO9-2 Sportpark De Potacker

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bavos JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Deurne JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ELI JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gemert JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST Keldonk/Boerdonk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Liessel JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Mierlo Hout JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ONDO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SJVV JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SSE JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Stiphout Vooruit JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Stiphout Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0
16 WEC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Beker - programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
15 dec. 08:30 Mierlo Hout JO9-2 WEC JO9-1 Sportpark De Beemd
15 dec. 09:00 Stiphout Vooruit JO9-2G ONDO JO9-1 Sportpark Molenven
15 dec. 09:15 Bavos JO9-2 Liessel JO9-2 Sportpark Geneneind
15 dec. 09:30 SJVV JO9-2G Stiphout Vooruit JO9-3 Sportpark De Dreef
15 dec. 10:00 ST Keldonk/Boerdonk JO9-1 Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-2 Sportpark De Koulberg
15 dec. 10:00 Deurne JO9-3 SSE JO9-1 Sportpark De Kranenmortel
15 dec. 10:15 Blauw Geel'38/JUMBO JO9-6 Gemert JO9-5 Sportpark Prins W. Alexander

Beker - uitslagen