ASV'33 Logo

Vrijwilliger van het seizoen – De laatste 2 vrijwilligers stellen zich voor

Beste leden en andere belangstellenden,

Omdat we onze vrijwilligers erg dankbaar zijn voor hun inzet houden we ook dit jaar de ‘vrijwilliger van het seizoen verkiezing’.

Tot eind 2019 konden alle leden voor deze verkiezing vrijwilligers voordragen. Uit deze aanmeldingen hebben wij 10 vrijwilligers genomineerd die we op de nieuwjaarsreceptie bekend hebben gemaakt. Deze 10 genomineerden willen we graag aan jullie voorstellen. In de komende weken zullen we in een aantal nieuwsberichten per keer 2 vrijwilligers aan jullie voorstellen. Daarna kan er gestemd worden op de voor jou ‘vrijwilliger van het seizoen’. Op de vrijwilligers-bedankavond wordt de uiteindelijke winnaar bekend gemaakt. We hopen dat jullie onze vrijwilligers net zo dankbaar zijn als wij en allemaal gaan stemmen!

De laatste 2 genomineerden zijn: Remco Manders & Erwin van Dijk

Remco Manders
Ik ben Remco Manders. Momenteel ga ik met mijn jongste zoon Tim (7) mee als jeugdleider van het team Jo9-1. Met veel plezier verzorg ik, samen met twee andere jeugdleiders, op dinsdag en donderdag de training. Mijn oudste zoon heet Sven (9) en speelt in jo11-1. Zelf ben ik nog actief bij de veteranen.

Erwin van Dijk
Mijn naam is Erwin van Dijk, 27 jaar oud en woonachtig in Helmond. Op dit moment speel ik in de selectie van ASV’33 en ben ik inmiddels 7 jaar actief lid van de nevenactiviteitencommissie. Het is aan ons als commissie om de activiteiten naast het voetbal, met name voor de senioren, te organiseren. Denk hierbij aan de seizoensopening, de carnavalsavond, het stratenvoetbaltoernooi en vele andere feesten binnen de club. Ik zie deze nominatie dan ook als waardering voor de gehele commissie.

De 10 genomineerden van dit seizoen:

  • Ralf Migchels
  • Raymond Disco
  • Adrie van der Vleuten
  • Erik Nooijen
  • Marianne van der Stappen
  • Jos van Bommel
  • Pierre Driessen
  • Adri van Rosmalen
  • Remco Manders
  • Erwin van Dijk