ASV'33 Logo

ASV’33 presenteert nieuw logo

ASV’33 presenteert vandaag met trots haar nieuwe logo. Prominent onderdeel is de toevoeging van Aarle-Rixtel in het nieuwe logo. Met de lancering van het nieuwe logo willen we een nieuwe, frisse uitstraling gaan geven aan onze plaatselijke voetbaltrots.

De nieuwe huisstijl is ontworpen door Thijs van Uden van Thijs-Design in Aarle-Rixtel. Hij boog zich op verzoek van de club over een vernieuwende, professionelere en meer dynamische presentatie van onze vereniging.

Het oude, vertrouwde rood-wit is uiteraard gebleven. Door de naam ASV’33 beter uit te lichten, valt het logo krachtig en sportief uit. De toevoeging Aarle-Rixtel is nieuw, maar laat mede de trotse roots van onze vereniging naar voren komen. Het zorgt voor een herkenbare, vertrouwde stijl in een fris jasje.

Het nieuwe logo, dat in de komende jaren gefaseerd wordt ingevoerd in alle uitingen, is vanaf nu te zien op de website, Facebook, Twitter en Instagram. De logo’s en uitingen op het sportpark worden de komende tijd vervangen.