ASV'33 Logo

Piet Driessen overleden

Tot onze grote droevenis hebben we het bericht ontvangen dat ons lid van verdienste Piet Driessen op 84-jarige leeftijd overleden is.

Piet was een bekende en door tegenstanders gevreesde spits in ons 1e elftal in de jaren 60 en 70. Hij heeft zo’n 20 jaar in ons eerste elftal gespeeld en speelde meer dan 500 wedstrijden. Piet was een kopsterke goalgetter en topscorer (31 goals) van het team dat in ’67-’68  kampioen werd en promoveerde naar de 3e klasse.

Piet heeft zich naast het zelf voetballen jarenlang op allerlei vlakken ingezet voor onze vereniging. Zo is hij mede-oprichter van de veteranen, vlagger van het 1e elftal en heeft hij samen met zijn vrouw José maar liefst 24 jaar de kantine beheerd.

Piet was dus een echte ASV’ er en is voor dit alles ook onderscheiden als lid van verdienste van onze vereniging.

We wensen José, familie, vrienden en andere betrokkenen veel sterkte in deze moeilijke tijd.

Bestuur ASV’33