Wedstrijdverslag – ASV’33 17-1 pakt belangrijke punten in titelstrijd.
ASV’33 17-1 pakt belangrijke punten in titelstrijd.
Op het eigen sportpark De hut werd er zaterdagmiddag afgetrapt voor de wedstrijd ASV’33-SBC. Na een goed gelijkspel vorige week tegen Sparta’25 moest ASV dit weekend weer 3 punten pakken om mee te blijven doen in de titelstrijd.
In de eerste helft kwam ASV aan veel aanvallen toe, waarvan de meeste via de linkerkant. De grootste kans van de beginfase was voor Jayden Hofmans, maar zijn schot werd goed tegengehouden door de keeper. ASV creëerde veel kansen, maar de keeper van SBC was in goede vorm. Door de vele schoten kwamen er ook veel corners, waarvan er één zelfs nog van de lijn af werd gehaald. Één paar minuten later kwam er weer een corner en deze ging er uiteindelijk wel in. De bal werd goed voorgebracht door Sven Manders en waar de keeper mis zat stond Max Knaapen op de goede plek om de bal in leeg doel binnen te tikken. Bijna de hele eerste helft was voor de thuisploeg en dus ging ASV met een goed gevoel de rust in.
De tweede helft gaf niet echt een ander beeld dan de eerste, behalve dat SBC wel liet zien meer te willen aanvallen, echte grote kansen bleven echter uit. ASV kon steeds minder creëren en dus werd het spel ook een stukje minder spectaculair. Gedurende de tweede helft werd er steeds meer gewisseld en bleef de energie er gelukkig wel in. Rond het uur vond er één wissel plaats: Job van Mierlo werd eruit gehaald voor Bram van Leeuwen die niet veel later in een hevig duel zou komen met de aanvoerder van SBC, deze moest het veld helaas verlaten. De laatste vijf à tien minuten werden steeds lastiger voor ASV, omdat SBC steeds vaker in een kansrijke positie kwam. In de laatste minuut wist SBC de lat nog te raken.
Goede wedstrijd alweer dus voor ASV’33 17-1. Door deze overwinning stijgt het team nu naar plek 3 en doet het nog steeds mee voor de titel. Dit was ook al de derde week op rij dat het team de nul wist te houden, een goede prestatie dus van het team. Op 11 april staat het volgende duel op de planning uit om 15:00 tegen Stiphout Vooruit 17-1. Twee keer eerder vond deze wedstrijd ook al plaats deze wedstrijden eindigden in een 3-2 en een 2-1 overwinning voor ASV.