ASV'33 Logo

ASV’33 1

Teamfoto nog niet beschikbaar

Spelers

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 SJVV 1 1 1 0 0 3 1 2 3
2 Milheezer Boys 1 1 1 0 0 2 0 2 3
3 S.V. Brandevoort 1 1 1 0 0 3 2 1 3
4 ASV'33 1 1 1 0 0 2 1 1 3
5 Stiphout Vooruit 1 1 1 0 0 2 1 1 3
6 Bavos 1 1 0 1 0 2 2 0 1
7 Mariahout 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 MVC 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 RKGSV 1 1 0 1 0 2 2 0 1
10 ELI 1 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Bruheze 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 RKPVV 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 Olympia Boys 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 Mifano 1 1 0 0 1 0 2 -2 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
23 sep ELI 1 S.V. Brandevoort 1 2 - 3
23 sep Olympia Boys 1 SJVV 1 1 - 3
23 sep Mifano 1 Milheezer Boys 1 0 - 2
23 sep Stiphout Vooruit 1 Bruheze 1 2 - 1
23 sep ASV'33 1 RKPVV 1 2 - 1
23 sep RKGSV 1 Bavos 1 2 - 2
23 sep Mariahout 1 MVC 1 2 - 2

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
30 sep 14:30 S.V. Brandevoort 1 Olympia Boys 1 sportpark Brandevoort
30 sep 14:30 Bruheze 1 ELI 1 Sportpark Espendonk
30 sep 14:30 RKPVV 1 Stiphout Vooruit 1 Sportpark De Warande
30 sep 14:30 MVC 1 RKGSV 1 Sportpark De Smagt
30 sep 14:30 Bavos 1 Mariahout 1 Sportpark Geneneind
30 sep 14:30 Milheezer Boys 1 ASV'33 1 Sportpark 't Rooi
30 sep 14:30 SJVV 1 Mifano 1 Sportpark De Dreef
7 okt 14:00 Mariahout 1 Milheezer Boys 1 Sportpark De Heibunders
7 okt 14:30 Olympia Boys 1 RKPVV 1 Sportpark Ommel
7 okt 14:30 S.V. Brandevoort 1 MVC 1 sportpark Brandevoort
7 okt 14:30 Mifano 1 Bruheze 1 Sportpark De Ark
7 okt 14:30 ASV'33 1 Stiphout Vooruit 1 Sportpark De Hut
7 okt 14:30 RKGSV 1 ELI 1 Sportpark Gerwen
7 okt 14:30 SJVV 1 Bavos 1 Sportpark De Dreef
14 okt 14:30 Stiphout Vooruit 1 Mariahout 1 Sportpark Molenven
14 okt 14:30 Bruheze 1 ASV'33 1 Sportpark Espendonk
14 okt 14:30 Bavos 1 Olympia Boys 1 Sportpark Geneneind
14 okt 14:30 MVC 1 SJVV 1 Sportpark De Smagt
14 okt 14:30 ELI 1 Mifano 1 Sportpark 't Luytelaar
14 okt 14:30 RKPVV 1 RKGSV 1 Sportpark De Warande
14 okt 14:30 Milheezer Boys 1 S.V. Brandevoort 1 Sportpark 't Rooi
21 okt 14:00 Mariahout 1 Olympia Boys 1 Sportpark De Heibunders
21 okt 14:30 S.V. Brandevoort 1 SJVV 1 sportpark Brandevoort
21 okt 14:30 Bruheze 1 Bavos 1 Sportpark Espendonk
21 okt 14:30 ASV'33 1 MVC 1 Sportpark De Hut
21 okt 14:30 ELI 1 Stiphout Vooruit 1 Sportpark 't Luytelaar
21 okt 14:30 Mifano 1 RKPVV 1 Sportpark De Ark
21 okt 14:30 RKGSV 1 Milheezer Boys 1 Sportpark Gerwen

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Avesteyn 1 3 3 0 0 13 2 11 9
2 Festilent 1 3 2 0 1 7 6 1 6
3 RKVV Keldonk 1 3 0 1 2 5 10 -5 1
4 ASV'33 1 3 0 1 2 3 10 -7 1

Beker - programma

Beker - uitslagen

Datum Aanvangstijd Thuis Uit Uitslag
16 sep 14:30 Avesteyn 1 ASV'33 1 5 - 0
15 sep 17:00 Festilent 1 RKVV Keldonk 1 3 - 2