ASV'33 Logo

ASV’33 2

Spelers

Floris Boon, Leon van Geel, Niels van Gerwen, Peer van de Kerkhof, Bas van Lieshout, Wilco van de Nieuwenhof, Bas Raymakers, Bart Renders, Kevin van Schijndel, Niek Swinkels, Wouter Thijssen, Maarten Verbakel, Niek Zijp
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Boekel Sport 3 16 13 3 0 43 11 32 42
2 Gemert 3 17 11 1 5 43 21 22 34
3 Sparta'18 2 17 10 1 6 34 23 11 31
4 Olympia'18 2 16 8 1 7 26 30 -4 25
5 Bavos 2 15 7 3 5 26 22 4 24
6 Hapse Boys 2 16 6 3 7 24 25 -1 21
7 Volharding 3 16 6 1 9 28 30 -2 19
8 ASV'33 2 16 6 1 9 22 33 -11 19
9 NWC 3 17 6 4 7 27 22 5 19
10 SV Venray 3 16 5 3 8 34 37 -3 18
11 MVC'19 2 16 5 3 8 23 29 -6 18
12 Rood Wit'62 2 16 2 0 14 7 54 -47 3

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
24 apr Hapse Boys 2 Volharding 3 3 - 1
22 apr Volharding 3 ASV'33 2 2 - 2
22 apr Sparta'18 2 Olympia'18 2 1 - 2
22 apr NWC 3 MVC'19 2 1 - 1
22 apr Boekel Sport 3 Hapse Boys 2 2 - 0
22 apr Rood Wit'62 2 Bavos 2 0 - 2
22 apr Gemert 3 SV Venray 3 2 - 2
15 apr Bavos 2 Gemert 3 1 - 0
15 apr MVC'19 2 Hapse Boys 2 0 - 0
15 apr Volharding 3 Rood Wit'62 2 5 - 0
15 apr Olympia'18 2 NWC 3 0 - 2
15 apr ASV'33 2 SV Venray 3 3 - 1
15 apr Boekel Sport 3 Sparta'18 2 1 - 0

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
29 apr 11:00 Boekel Sport 3 Gemert 3 Sportpark De Donk
29 apr 12:00 Hapse Boys 2 NWC 3 Sportpark de Berkte
29 apr 12:00 MVC'19 2 Volharding 3 Sportpark De Drie Sprong
29 apr 12:00 Bavos 2 ASV'33 2 Sportpark Geneneind
29 apr 12:00 Sparta'18 2 Rood Wit'62 2 Sportpark 't Spansel
29 apr 12:00 Olympia'18 2 SV Venray 3 Sportpark Pelzer
1 mei 19:15 Volharding 3 Bavos 2 Sportpark Soetendaal
6 mei 11:00 Boekel Sport 3 Volharding 3 Sportpark De Donk
6 mei 12:00 Olympia'18 2 Bavos 2 Sportpark Pelzer
6 mei 12:00 NWC 3 Gemert 3 Sportpark 't Root
6 mei 12:00 MVC'19 2 ASV'33 2 Sportpark De Drie Sprong
6 mei 12:00 Hapse Boys 2 Rood Wit'62 2 Sportpark de Berkte
6 mei 12:00 Sparta'18 2 SV Venray 3 Sportpark 't Spansel
10 mei 11:00 Rood Wit'62 2 Boekel Sport 3 Sportpark de Rijpel
10 mei 11:30 ASV'33 2 Olympia'18 2 Sportpark De Hut
10 mei 12:00 Hapse Boys 2 Bavos 2 Sportpark de Berkte
10 mei 12:00 SV Venray 3 MVC'19 2 Sportpark De Wieen
13 mei 11:30 ASV'33 2 Boekel Sport 3 Sportpark De Hut
13 mei 12:00 Olympia'18 2 Gemert 3 Sportpark Pelzer
13 mei 12:00 MVC'19 2 Rood Wit'62 2 Sportpark De Drie Sprong
13 mei 12:00 Hapse Boys 2 Sparta'18 2 Sportpark de Berkte
13 mei 12:00 SV Venray 3 Volharding 3 Sportpark De Wieen
13 mei 12:00 Bavos 2 NWC 3 Sportpark Geneneind
20 mei 10:00 Gemert 3 Rood Wit'62 2 Sportpark Molenbroek
20 mei 11:00 Olympia'18 2 MVC'19 2 Sportpark Pelzer
20 mei 11:00 Boekel Sport 3 Bavos 2 Sportpark De Donk
20 mei 12:00 Hapse Boys 2 SV Venray 3 Sportpark de Berkte
20 mei 12:00 NWC 3 Volharding 3 Sportpark 't Root
20 mei 12:00 Sparta'18 2 ASV'33 2 Sportpark 't Spansel

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Sparta'25 3 3 3 0 0 9 4 5 9
2 SC Helmondia 2 3 2 0 1 9 9 0 6
3 ASV'33 2 3 1 0 2 11 9 2 3
4 Mariahout 2 3 0 0 3 9 16 -7 0

Beker - programma

Beker - uitslagen