ASV'33 Logo

ASV’33 JO17-2

Teamfoto nog niet beschikbaar

Spelers

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 S.V. Brandevoort JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 S.V. Brandevoort JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Deurne JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ELI JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gemert JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Mierlo Hout JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mifano JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Olympia Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJVV JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SPV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Stiphout Vooruit JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
19 sep. Mierlo Hout JO17-3 S.V. Brandevoort JO17-5

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
19 sep. 12:30 S.V. Brandevoort JO17-3 ELI JO17-1 sportpark Brandevoort
19 sep. 13:00 Mifano JO17-2 Deurne JO17-2 Sportpark De Ark
19 sep. 14:30 ASV'33 JO17-2 SPV JO17-1 Sportpark De Hut
19 sep. 14:30 SJVV JO17-1G Olympia Boys JO17-1 Sportpark De Dreef
19 sep. 15:00 Stiphout Vooruit JO17-1 Gemert JO17-3 Sportpark Molenven
26 sep. 12:30 Olympia Boys JO17-1 Mifano JO17-2 Sportpark Ommel
26 sep. 12:30 S.V. Brandevoort JO17-5 SJVV JO17-1G sportpark Brandevoort
26 sep. 13:15 Gemert JO17-3 ASV'33 JO17-2 Sportpark Molenbroek
26 sep. 14:30 SPV JO17-1 S.V. Brandevoort JO17-3 Sportpark Hoge Zijde
26 sep. 14:30 ELI JO17-1 Stiphout Vooruit JO17-1 Sportpark 't Luytelaar
26 sep. 15:00 Deurne JO17-2 Mierlo Hout JO17-3 Sportpark De Kranenmortel
3 okt. 12:30 Olympia Boys JO17-1 S.V. Brandevoort JO17-5 Sportpark Ommel
3 okt. 13:30 Mifano JO17-2 ELI JO17-1 Sportpark De Ark
3 okt. 14:30 SJVV JO17-1G Deurne JO17-2 Sportpark De Dreef
3 okt. 15:00 Mierlo Hout JO17-3 Gemert JO17-3 Sportpark De Beemd
3 okt. 15:00 Stiphout Vooruit JO17-1 SPV JO17-1 Sportpark Molenven
3 okt. 16:00 S.V. Brandevoort JO17-3 ASV'33 JO17-2 sportpark Brandevoort
10 okt. 13:45 Gemert JO17-3 S.V. Brandevoort JO17-3 Sportpark Molenbroek
10 okt. 14:30 ASV'33 JO17-2 Stiphout Vooruit JO17-1 Sportpark De Hut
10 okt. 14:30 SPV JO17-1 Mierlo Hout JO17-3 Sportpark Hoge Zijde
10 okt. 14:30 ELI JO17-1 SJVV JO17-1G Sportpark 't Luytelaar
10 okt. 14:30 S.V. Brandevoort JO17-5 Mifano JO17-2 sportpark Brandevoort
10 okt. 15:00 Deurne JO17-2 Olympia Boys JO17-1 Sportpark De Kranenmortel

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Ollandia JO17-1 3 3 0 0 16 0 16 9
2 Mariahout JO17-1G 3 1 0 2 7 8 -1 3
3 ASV'33 JO17-2 3 1 0 2 5 8 -3 3
4 Gemert JO17-3 3 1 0 2 1 13 -12 3

Beker - programma

Beker - uitslagen

Datum Aanvangstijd Thuis Uit Uitslag
12 sep. 14:30 ASV'33 JO17-2 Gemert JO17-3 0 - 1
12 sep. 14:30 Mariahout JO17-1G Ollandia JO17-1 0 - 3
5 sep. 14:30 ASV'33 JO17-2 Mariahout JO17-1G 5 - 0
5 sep. 13:45 Gemert JO17-3 Ollandia JO17-1 0 - 6