ASV'33 Logo

Frans Verschuuren overleden

Tot ons grote verdriet hebben wij moeten vernemen dat ons erelid Frans Verschuuren op zaterdag 2 juli overleden is.
Frans was begin deze week, zoals elke week, nog met de VUT club aan het werk op ons sportpark en het plotselinge verlies van deze echte ASV’er doet ons veel verdriet. Frans zal gemist worden, hij is 79 jaar geworden.

Frans is binnen ASV’33 naast zijn werk voor de VUT club vooral bekend door zijn inzet en betrokkenheid bij de scheidsrechters. Vele jonge ASV’ers heeft hij enthousiast gemaakt voor het fluiten en begeleid in hun scheidsrechterscarriére met als kroon op zijn werk dat Stan Teuben het betaald voetbal heeft gehaald.

Frans is door zijn vrijwillige inzet bij ASV’33 gekozen tot erelid van onze vereniging. Daarnaast is Frans ‘Lid van verdienste’, ‘Drager van de zilveren KNVB Speld’, ‘Drager van de zilveren NKS speld’, ‘Vrijwilligerspenning van Laarbeek’ en Lid in de orde van Oranje Nassau.

Kortom iemand die zich vele jaren vrijwillig heeft ingezet voor onze vereniging en voor scheidsrechters in het amateurvoetbal en een echte ASV’er.

We willen alle familie, vrienden en kennissen veel sterkte wensen in deze moeilijke tijd.

 

Bestuur ASV’33