ASV'33 Logo

ASV’33 trots op nieuwe shirtsponsoren – De Goeikamer & Van Hoof Onderhoud & Reparatie

ASV’33 trots op nieuwe shirtsponsoren

ASV’33 is trots om te kunnen melden dat twee lokale ondernemers zich aan onze club hebben verbonden als shirtsponsor.

Met ingang van dit voetbalseizoen is De Goeikamer de trotse shirtsponsor van JO9-1 is geworden. Afgelopen weekend is de sponsorovereenkomst getekend, waardoor De Goeikamer de komende drie seizoenen ook als shirtsponsor is verbonden aan ASV’33.

Van Hoof Onderhoud & Reparatie is vanaf nu voor de komende drie jaar ook als shirtsponsor aan onze club verbonden. De JO13-1 zal dit seizoen spelen in de shirts van Van Hoof Onderhoud & Reparatie.

Namens ASV’33 danken wij Justin Otting, namens De Goeikamer, en Dave van Hoof van Van Hoof Onderhoud & Reparatie voor deze mooie samenwerking en wensen hen natuurlijk veel succes met hun prachtige ondernemingen!

Wilt u ook sponsor worden van ASV’33? Klik dan op deze link en kijk welke mogelijkheden we allemaal voor u hebben.