ASV'33 Logo

ASV’33 3

Spelers

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ZSV 4 8 6 1 1 25 14 11 19
2 NWC 5 8 6 0 2 27 14 13 18
3 Lierop 2 10 5 3 2 23 17 6 18
4 Rood Wit'62 3 9 5 1 3 34 16 18 16
5 ONDO 2 10 4 4 2 28 24 4 16
6 ASV'33 3 8 3 3 2 19 20 -1 12
7 S.V. Brandevoort 2 8 3 0 5 15 19 -4 9
8 Milheezer Boys 2 8 2 2 4 22 27 -5 8
9 Stiphout Vooruit 2 8 2 1 5 10 21 -11 7
10 SPV 2 9 1 2 6 15 33 -18 5
11 Racing Boys 1 8 1 1 6 20 33 -13 4

Competitie - Uitslagen

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
20 jan. 11:00 S.V. Brandevoort 2 Stiphout Vooruit 2 sportpark Brandevoort
22 jan. 20:00 Milheezer Boys 2 ASV'33 3 Sportpark 't Rooi
27 jan. 11:30 Stiphout Vooruit 2 Racing Boys 1 Sportpark Molenven
3 feb. 11:00 Rood Wit'62 3 ZSV 4 Sportpark de Rijpel
3 feb. 11:00 ASV'33 3 Racing Boys 1 Sportpark De Hut
3 feb. 11:30 SPV 2 S.V. Brandevoort 2 Sportpark Hoge Zijde
3 feb. 11:30 Milheezer Boys 2 NWC 5 Sportpark 't Rooi
10 feb. 11:30 Milheezer Boys 2 Lierop 2 Sportpark 't Rooi
10 feb. 12:00 S.V. Brandevoort 2 Rood Wit'62 3 sportpark Brandevoort
10 feb. 12:00 NWC 5 Stiphout Vooruit 2 Sportpark 't Root
10 feb. 12:00 ONDO 2 SPV 2 Sportpark de Heikamp te Heusden
10 feb. 12:15 Racing Boys 1 ZSV 4 Sportpark t' Vreek
17 feb. 11:00 Rood Wit'62 3 NWC 5 Sportpark de Rijpel
17 feb. 11:00 ZSV 4 ASV'33 3 Sportpark De Kranenmortel
17 feb. 11:00 Racing Boys 1 Lierop 2 Sportpark t' Vreek
17 feb. 11:30 SPV 2 Milheezer Boys 2 Sportpark Hoge Zijde
17 feb. 11:30 Stiphout Vooruit 2 ONDO 2 Sportpark Molenven

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Heijen 2 1 1 0 0 5 0 5 3
2 SV Hulsberg 2 1 1 0 0 3 0 3 3
3 Weltania 3 1 1 0 0 4 2 2 3
4 BMR 2 1 1 0 0 3 1 2 3
5 WEC 2 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Merefeldia 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Passart-VKC 2 1 1 0 0 8 7 1 3
8 NLC'03 2 1 1 0 0 2 1 1 3
9 Sportclub Susteren 3 1 1 0 0 2 1 1 3
10 ASV'33 3 1 1 0 0 3 3 0 3
11 Milheezer Boys 2 1 1 0 0 1 1 0 3
12 BEVO 2 0 0 0 0 0 0 0 0
13 S.V. Brandevoort 2 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Lierop 2 0 0 0 0 0 0 0 0
15 S.V. Oostrum 2 0 0 0 0 0 0 0 0
16 FC Uden 3 0 0 0 0 0 0 0 0
17 UDI'19/CSU 6 0 0 0 0 0 0 0 0
18 VCH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Wittenhorst 3 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Wittenhorst 5 0 0 0 0 0 0 0 0
21 ZSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Odiliapeel/Braks Groep 2 1 0 0 1 3 3 0 0
23 Blauw Geel'38/JUMBO 5 1 0 0 1 1 1 0 0
24 Schinveld/Arx ICT 3 1 0 0 1 7 8 -1 0
25 Estria 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
26 FC Maasgouw 2 1 0 0 1 1 2 -1 0
27 Laura/Hopel Combinatie 3 1 0 0 1 2 4 -2 0
28 HVCH 7 1 0 0 1 1 3 -2 0
29 RKMVC 2 1 0 0 1 1 3 -2 0
30 RKESV 2 1 0 0 1 0 2 -2 0
31 vv SCM 3 1 0 0 1 0 3 -3 0
32 Vitesse'08 2 1 0 0 1 0 5 -5 0

Beker - programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
20 jan. 11:00 ZSV 4 BEVO 2 Sportpark De Kranenmortel
20 jan. 11:45 Wittenhorst 5 VCH 4 Sportpark Ter Horst
20 jan. 12:00 S.V. Oostrum 2 Wittenhorst 3 Sportpark De Spar
20 jan. 12:00 FC Uden 3 UDI'19/CSU 6 Sportpark De Vlasakker
27 jan. 12:00 S.V. Brandevoort 2 Lierop 2 sportpark Brandevoort

Beker - uitslagen