ASV'33 Logo

ASV’33 8

Teamfoto nog niet beschikbaar

Spelers

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Mierlo Hout 9 1 1 0 0 7 1 6 3
2 Mifano 7 1 1 0 0 5 2 3 3
3 Gemert 11 1 1 0 0 3 1 2 3
4 ASV'33 8 1 1 0 0 2 1 1 3
5 SV De Braak 10 1 0 1 0 3 3 0 1
6 ELI 6 1 0 1 0 3 3 0 1
7 Bavos 5 1 0 1 0 2 2 0 1
8 Sparta'25 8 1 0 1 0 2 2 0 1
9 MVC 3 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Stiphout Vooruit 8 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 Bruheze 7 1 0 0 1 2 5 -3 0
12 Boerdonk 4 1 0 0 1 1 7 -6 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
25 sep. Stiphout Vooruit 8 Gemert 11 1 - 3
25 sep. ELI 6 SV De Braak 10 3 - 3
25 sep. Bruheze 7 Mifano 7 2 - 5
25 sep. Sparta'25 8 Bavos 5 2 - 2
25 sep. Boerdonk 4 Mierlo Hout 9 1 - 7
25 sep. ASV'33 8 MVC 3 2 - 1

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
2 okt. 10:00 Gemert 11 Sparta'25 8 Sportpark Molenbroek
2 okt. 11:00 MVC 3 Stiphout Vooruit 8 Sportpark De Smagt
2 okt. 11:00 Mifano 7 ASV'33 8 Sportpark De Ark
2 okt. 12:00 Bavos 5 Boerdonk 4 Sportpark Geneneind
2 okt. 13:00 Mierlo Hout 9 ELI 6 Sportpark De Beemd
2 okt. 13:00 SV De Braak 10 Bruheze 7 Sportpark de Braak
9 okt. 10:00 ASV'33 8 SV De Braak 10 Sportpark De Hut
9 okt. 10:30 Boerdonk 4 Gemert 11 Sportpark de Kerveheester
9 okt. 12:00 Sparta'25 8 Stiphout Vooruit 8 Sportpark 't Heereind
9 okt. 12:00 ELI 6 Bavos 5 Sportpark 't Luytelaar
9 okt. 13:00 Mifano 7 MVC 3 Sportpark De Ark
16 okt. 11:00 MVC 3 Sparta'25 8 Sportpark De Smagt
16 okt. 12:00 Bavos 5 Bruheze 7 Sportpark Geneneind
16 okt. 13:00 Mierlo Hout 9 ASV'33 8 Sportpark De Beemd
16 okt. 13:00 SV De Braak 10 Mifano 7 Sportpark de Braak
16 okt. 14:30 Stiphout Vooruit 8 Boerdonk 4 Sportpark Molenven
23 okt. 10:00 Gemert 11 ELI 6 Sportpark Molenbroek

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 VV ALFA SPORT 4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Amstenrade 4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ASV'33 8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Avanti'31 8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Avanti'31 6 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Avanti'31 5 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Avesteyn 5 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Berghem Sport 8 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Blauw Geel'38/JUMBO 8 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV De Braak 8 0 0 0 0 0 0 0 0
11 S.V. Brandevoort 4 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bruheze 7 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Chevremont 4 0 0 0 0 0 0 0 0
14 DSV 5 0 0 0 0 0 0 0 0
15 DSV 8 0 0 0 0 0 0 0 0
16 DSV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
17 DSV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
18 DVG 4 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Egchel 3 0 0 0 0 0 0 0 0
20 EGS'20 10 0 0 0 0 0 0 0 0
21 EGS'20 7 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Eindse Boys 4 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Elsendorp 2 0 0 0 0 0 0 0 0
24 EMS 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Erp 7 0 0 0 0 0 0 0 0
26 EVV Echt 4 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Festilent 7 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Gemert 7 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Gemert 6 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Gemert 8 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Gemert 15 0 0 0 0 0 0 0 0
32 SV Geuldal 3 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Geusselt Sport 3 0 0 0 0 0 0 0 0
34 H.B.S.V. 5 0 0 0 0 0 0 0 0
35 H.B.S.V. 4 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Heeswijk 7 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Helden 7 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Herpinia 5 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Herpinia 3 0 0 0 0 0 0 0 0
40 HVCH 9 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Sportclub Irene 5 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Sportclub Irene 10 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Sportclub Irene 6 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Sportclub Irene 12 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Sportclub Jekerdal 5 0 0 0 0 0 0 0 0
46 RKVV Keldonk 3 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Vv Kessel 3 0 0 0 0 0 0 0 0
48 s.v. Laar 4 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Sportclub Leeuwen 3 0 0 0 0 0 0 0 0
50 De Leeuw 5 0 0 0 0 0 0 0 0
51 De Leeuw 3 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Lierop 3 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Maaskantse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Mariahout 5 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Mierlo Hout 6 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Mifano 8 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Mifano 6 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Mifano 7 0 0 0 0 0 0 0 0
59 SV Milsbeek 3 0 0 0 0 0 0 0 0
60 NLC'03 3 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Nooit Gedacht 4 0 0 0 0 0 0 0 0
62 FC Oda 4 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Odiliapeel/Braks Groep 2 0 0 0 0 0 0 0 0
64 O.K.S.V. 3 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Olympia Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Panningen 5 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Panningen 4 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Prinses Irene 5 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Rhode/VSB 7 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Rhode/VSB 12 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Rhode/VSB 8 0 0 0 0 0 0 0 0
72 RKASV 7 0 0 0 0 0 0 0 0
73 RKASV 5 0 0 0 0 0 0 0 0
74 RKSVO 3 0 0 0 0 0 0 0 0
75 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
76 RKVB 3 0 0 0 0 0 0 0 0
77 RKVVM 3 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Rood Groen LVC'01 3 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Sambeek 3 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Sanderbout 3 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Sanderbout 4 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Schinveld 3 0 0 0 0 0 0 0 0
83 SHH 5 0 0 0 0 0 0 0 0
84 SHH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
85 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 0 0 0 0 0 0 0 0
86 SJVV 4 0 0 0 0 0 0 0 0
87 SNA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
88 SV Someren 6 0 0 0 0 0 0 0 0
89 SV Someren 7 0 0 0 0 0 0 0 0
90 Sparta'25 7 0 0 0 0 0 0 0 0
91 Spaubeek 4 0 0 0 0 0 0 0 0
92 Sporting H.A.C. 4 0 0 0 0 0 0 0 0
93 Sporting Heerlen 4 0 0 0 0 0 0 0 0
94 Sporting S.T. 3 0 0 0 0 0 0 0 0
95 SSA S.V. Lottum - GFC'33 4 0 0 0 0 0 0 0 0
96 De Ster 4 0 0 0 0 0 0 0 0
97 Stiphout Vooruit 6 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Stormvogels'28 2 0 0 0 0 0 0 0 0
99 SVC 2000 7 0 0 0 0 0 0 0 0
100 SVM 3 0 0 0 0 0 0 0 0
101 SVME 3 0 0 0 0 0 0 0 0
102 SV TOP 11 0 0 0 0 0 0 0 0
103 SV TOP 6 0 0 0 0 0 0 0 0
104 SV TOP 7 0 0 0 0 0 0 0 0
105 FC Uden 6 0 0 0 0 0 0 0 0
106 FC Uden 5 0 0 0 0 0 0 0 0
107 FC Uden 7 0 0 0 0 0 0 0 0
108 UDI'19/CSU 9 0 0 0 0 0 0 0 0
109 UDI'19/CSU 12 0 0 0 0 0 0 0 0
110 VCA 4 0 0 0 0 0 0 0 0
111 VCH 4 0 0 0 0 0 0 0 0
112 SV Venray 15 0 0 0 0 0 0 0 0
113 SV Venray 14 0 0 0 0 0 0 0 0
114 SV Venray 13 0 0 0 0 0 0 0 0
115 Vianen Vooruit 3 0 0 0 0 0 0 0 0
116 Volkel 5 0 0 0 0 0 0 0 0
117 Vorstenbossche Boys 6 0 0 0 0 0 0 0 0
118 vvVOS 3 0 0 0 0 0 0 0 0
119 Walburgia 1 0 0 0 0 0 0 0 0
120 WEC 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0
121 Wijnandia 3 0 0 0 0 0 0 0 0
122 Willem I 4 0 0 0 0 0 0 0 0
123 Wittenhorst 5 0 0 0 0 0 0 0 0
124 Wittenhorst 6 0 0 0 0 0 0 0 0
125 Wittenhorst 9 0 0 0 0 0 0 0 0
126 Wittenhorst 8 0 0 0 0 0 0 0 0
127 ZSV 6 0 0 0 0 0 0 0 0
128 ZSV 5 0 0 0 0 0 0 0 0

Beker - programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
13 okt. 19:30 Avanti'31 5 FC Uden 7 Sportpark De Molenheide
18 okt. 19:30 Sambeek 3 SV Venray 15 Sportpark Den Urling
18 okt. 19:30 SJVV 4 SV Someren 7 Sportpark De Dreef
18 okt. 19:30 Erp 7 DVG 4 Sportpark Den Uil
18 okt. 19:30 UDI'19/CSU 9 DSV 3 Sportpark Parkzicht
18 okt. 19:30 Festilent 7 Gemert 15 Sportpark De Bundel
18 okt. 19:30 Sparta'25 7 Gemert 7 Sportpark 't Heereind
18 okt. 19:30 Vorstenbossche Boys 6 UDI'19/CSU 12 Sportpark De Bergakkers
18 okt. 19:30 SV Geuldal 3 RKVVM 3 Sportpark Achter het Kasteel
18 okt. 19:30 Stormvogels'28 2 SV Milsbeek 3 Sportpark 't Eindpunt
18 okt. 19:30 Sportclub Irene 12 Sporting S.T. 3 Sportpark De Bakenbos
18 okt. 19:30 De Leeuw 5 VV ALFA SPORT 4 Sportpark Klingelsberg
18 okt. 20:00 Gemert 8 DSV 4 Sportpark Molenbroek
18 okt. 20:00 Gemert 6 Rhode/VSB 8 Sportpark Molenbroek
18 okt. 20:00 DSV 5 Wittenhorst 8 Sportpark De Laan
23 okt. 10:00 SV Someren 6 Mierlo Hout 6 Sportpark De Potacker
23 okt. 10:00 FC Uden 6 Avesteyn 5 Sportpark De Vlasakker
23 okt. 10:00 Herpinia 5 HVCH 9 Sportpark De Wilgendaal
23 okt. 10:00 Rood Groen LVC'01 3 Sporting H.A.C. 4 Sportpark Lemiers
23 okt. 10:00 WEC 35+2 Mariahout 5 Sportpark De Glorie
23 okt. 10:00 ASV'33 8 ZSV 6 Sportpark De Hut
23 okt. 10:00 Heeswijk 7 Prinses Irene 5 Sportpark De Balledonk
23 okt. 10:00 Amstenrade 4 Chevremont 4 Sportpark De Gijselaar
23 okt. 10:00 SV TOP 11 NLC'03 3 Sportpark TOP
23 okt. 10:30 ZSV 5 Mifano 7 Sportpark De Kranenmortel
23 okt. 10:30 SNA 2 Sportclub Leeuwen 3 Sportpark Montfort
23 okt. 10:30 SVME 3 RKASV 7 Sportpark Ir.Mirland
23 okt. 10:30 De Leeuw 3 De Ster 4 Sportpark Klingelsberg
23 okt. 10:30 Sanderbout 4 Schinveld 3 Sportpark Mijn Zuid
23 okt. 10:45 Stiphout Vooruit 6 SV De Braak 8 Sportpark Molenven
23 okt. 11:00 O.K.S.V. 3 Nooit Gedacht 4 Sportpark 't Veldje
23 okt. 11:00 Elsendorp 2 DSV 8 Sportpark de Dompt
23 okt. 11:00 Odiliapeel/Braks Groep 2 EGS'20 7 Sportpark De Smelen
23 okt. 11:00 Volkel 5 FC Uden 5 Sportpark Volkel
23 okt. 11:00 SVM 3 Spaubeek 4 Sportpark Burgemeester Smeets
23 okt. 11:00 ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3 Sporting Heerlen 4 Sportpark SV Simpelveld
23 okt. 11:00 Panningen 4 s.v. Laar 4 Sportpark Panningen-Noord
23 okt. 11:00 Wijnandia 3 Willem I 4 Sportpark Burg Cortenraad
23 okt. 11:00 RKVB 3 RKSVO 3 Sportpark het Kerkveld
23 okt. 11:00 Walburgia 1 EMS 1 Sportpark Aan de Bosstraat
23 okt. 11:00 Vianen Vooruit 3 VCA 4 Sportpark Vianen Vooruit
23 okt. 11:00 Bruheze 7 Mifano 6 Sportpark Espendonk
23 okt. 11:15 Maaskantse Boys 2 Herpinia 3 Sportpark De Liesdaal
23 okt. 11:30 RKVV Keldonk 3 Blauw Geel'38/JUMBO 8 Sportpark De Koulberg
23 okt. 11:30 Sportclub Jekerdal 5 Sanderbout 3 Sportpark Jekerdal
23 okt. 11:30 FC Oda 4 Helden 7 COVS Weert "Sportpark Boshoven"
23 okt. 11:30 Panningen 5 Sportclub Irene 5 Sportpark Panningen-Noord
23 okt. 12:00 Berghem Sport 8 SV TOP 6 Sportpark de Koppelsteeg
23 okt. 12:00 Rhode/VSB 7 Avanti'31 6 Sportpark De Neul
23 okt. 12:00 Lierop 3 Mifano 8 Sportpark De Renkant
23 okt. 12:00 Olympia Boys 2 S.V. Brandevoort 4 Sportpark Ommel
23 okt. 12:00 Egchel 3 Eindse Boys 4 Sportpark De Wietel
23 okt. 12:00 SHH 4 Vv Kessel 3 Sportpark De Wolfsberg
23 okt. 12:00 SHH 5 EVV Echt 4 Sportpark De Wolfsberg
23 okt. 12:00 VCH 4 H.B.S.V. 4 Sportpark Maassenhof
23 okt. 12:00 H.B.S.V. 5 vvVOS 3 Sportpark Schansheide te Venlo
23 okt. 12:00 RKSVV 2 SVC 2000 7 Sportpark Molenzicht
23 okt. 12:00 RKASV 5 Geusselt Sport 3 Sportpark Geusselt Noord
23 okt. 12:00 Wittenhorst 9 SV Venray 13 Sportpark Ter Horst
23 okt. 12:00 Wittenhorst 5 Sportclub Irene 6 Sportpark Ter Horst
23 okt. 12:00 EGS'20 10 SV TOP 7 Sportaccommodatie De Kranenhof
23 okt. 12:00 Rhode/VSB 12 Avanti'31 8 Sportpark De Neul
23 okt. 12:00 Sportclub Irene 10 SSA S.V. Lottum - GFC'33 4 Sportpark De Bakenbos
23 okt. 12:00 SV Venray 14 Wittenhorst 6 Sportpark De Wieen

Beker - uitslagen