ASV'33 Logo

ASV’33 6

Teamfoto nog niet beschikbaar

Spelers

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Bruheze 6 4 4 0 0 38 6 32 12
2 Mifano 8 4 2 1 1 21 10 11 7
3 RKPVV 3 4 2 1 1 15 9 6 7
4 NWC 9 4 2 1 1 17 14 3 7
5 Stiphout Vooruit 7 4 2 1 1 11 9 2 7
6 MULO 3 2 2 0 0 21 5 16 6
7 ASV'33 6 4 2 0 2 13 12 1 6
8 Mierlo Hout 8 4 2 0 2 12 16 -4 6
9 SC Helmondia 5 3 1 0 2 9 12 -3 3
10 S.V. Brandevoort 4 4 0 2 2 10 14 -4 2
11 Lierop 4 3 0 0 3 7 13 -6 0
12 SV Someren 15 4 0 0 4 4 58 -54 0

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
20 okt. Stiphout Vooruit 7 Bruheze 6 3 - 6
20 okt. SC Helmondia 5 SV Someren 15 7 - 1
13 okt. NWC 9 Lierop 4 4 - 3
13 okt. RKPVV 3 Mierlo Hout 8 7 - 3
13 okt. S.V. Brandevoort 4 Bruheze 6 1 - 4
13 okt. ASV'33 6 Stiphout Vooruit 7 0 - 4
13 okt. SV Someren 15 Mifano 8 1 - 12

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
27 okt. 10:00 ASV'33 6 Lierop 4 Sportpark De Hut
27 okt. 10:30 Mifano 8 MULO 3 Sportpark De Ark
27 okt. 10:30 Bruheze 6 NWC 9 Sportpark Espendonk
27 okt. 11:00 SC Helmondia 5 RKPVV 3 Sportpark de Braak
27 okt. 11:00 Mierlo Hout 8 S.V. Brandevoort 4 Sportpark De Beemd
27 okt. 13:00 Stiphout Vooruit 7 SV Someren 15 Sportpark Molenven
3 nov. 10:00 S.V. Brandevoort 4 Stiphout Vooruit 7 sportpark Brandevoort
3 nov. 10:00 Lierop 4 SC Helmondia 5 Sportpark De Renkant
3 nov. 10:00 SV Someren 15 Mierlo Hout 8 Sportpark De Potacker
3 nov. 12:00 MULO 3 Bruheze 6 Sportpark de Braak
3 nov. 12:00 NWC 9 Mifano 8 Sportpark 't Root
3 nov. 12:00 RKPVV 3 ASV'33 6 Sportpark De Warande
10 nov. 10:00 SV Someren 15 Lierop 4 Sportpark De Potacker
10 nov. 10:00 ASV'33 6 Mifano 8 Sportpark De Hut
10 nov. 10:30 S.V. Brandevoort 4 SC Helmondia 5 sportpark Brandevoort
10 nov. 11:00 Mierlo Hout 8 MULO 3 Sportpark De Beemd
10 nov. 12:00 RKPVV 3 Bruheze 6 Sportpark De Warande
10 nov. 13:00 Stiphout Vooruit 7 NWC 9 Sportpark Molenven
17 nov. 10:00 Lierop 4 S.V. Brandevoort 4 Sportpark De Renkant
17 nov. 10:30 Mifano 8 Stiphout Vooruit 7 Sportpark De Ark
17 nov. 11:00 SC Helmondia 5 Mierlo Hout 8 Sportpark de Braak
17 nov. 11:00 Bruheze 6 ASV'33 6 Sportpark Espendonk
17 nov. 12:00 MULO 3 RKPVV 3 Sportpark de Braak
17 nov. 12:00 NWC 9 SV Someren 15 Sportpark 't Root

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 SV Venray 8 1 1 0 0 14 3 11 3
2 Oranje Blauw'15 35+1 1 1 0 0 7 0 7 3
3 SVH'39 3 1 1 0 0 7 0 7 3
4 O.K.S.V. 2 1 1 0 0 6 1 5 3
5 SIOL 2 1 1 0 0 5 0 5 3
6 Olympia'18 6 1 1 0 0 4 0 4 3
7 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 1 1 0 0 4 0 4 3
8 HVCH 14 1 1 0 0 6 3 3 3
9 Merselo 2 1 1 0 0 5 2 3 3
10 Sportclub Irene 7 1 1 0 0 4 1 3 3
11 Spaubeek 4 1 1 0 0 4 1 3 3
12 SVME 5 1 1 0 0 4 1 3 3
13 WEC 3 1 1 0 0 3 0 3 3
14 UDI'19/CSU 16 1 1 0 0 6 4 2 3
15 NWC 9 1 1 0 0 4 2 2 3
16 Stormvogels'28 3 1 1 0 0 4 2 2 3
17 Wittenhorst 7 1 1 0 0 4 2 2 3
18 Nijnsel/TVE Reclame 5 1 1 0 0 2 0 2 3
19 FC de Rakt 4 1 1 0 0 2 0 2 3
20 SV Someren 12 1 1 0 0 2 0 2 3
21 Wittenhorst 11 1 1 0 0 2 0 2 3
22 Bruheze 4 1 1 0 0 5 4 1 3
23 SV Venray 13 1 1 0 0 4 3 1 3
24 Mariahout 5 1 1 0 0 3 2 1 3
25 ZSV 8 1 1 0 0 3 2 1 3
26 RKASV 5 1 1 0 0 2 1 1 3
27 Schijndel/DE WIT 9 1 1 0 0 2 1 1 3
28 Gemert 11 1 1 0 0 2 2 0 3
29 EVV 4 1 1 0 0 0 0 0 3
30 ASV'33 6 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Avanti'31 5 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Blauw Geel'38/JUMBO 12 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Boekel Sport 6 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Bruheze 6 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Bruheze 5 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Chevremont 4 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Cito 5 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Daalhof 4 0 0 0 0 0 0 0 0
39 DESM 4 0 0 0 0 0 0 0 0
40 SV DWSH'18 5 0 0 0 0 0 0 0 0
41 EVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Festilent 7 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Geertruidse Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Gemert 7 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Grashoek 4 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Heer 7 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Herpinia 4 0 0 0 0 0 0 0 0
48 HVCH 16 0 0 0 0 0 0 0 0
49 HVCH 13 0 0 0 0 0 0 0 0
50 HVCH 12 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Sportclub Irene 9 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Laura/Hopel Combinatie 4 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Maaskantse Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Margriet 6 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Mifano 7 0 0 0 0 0 0 0 0
56 RKSV Minor 4 0 0 0 0 0 0 0 0
57 MOSA'14 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 NEC'92/vloerenboulevard 2 0 0 0 0 0 0 0 0
59 sv O.S.S. 1920 11 0 0 0 0 0 0 0 0
60 sv O.S.S. 1920 8 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 0 0 0 0 0 0 0 0
62 RKSVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Sambeek 3 0 0 0 0 0 0 0 0
64 SES 5 0 0 0 0 0 0 0 0
65 SES 4 0 0 0 0 0 0 0 0
66 SIOL 3 0 0 0 0 0 0 0 0
67 SJVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0
68 SNA 2 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Spaubeek 3 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Stiphout Vooruit 6 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Stiphout Vooruit 5 0 0 0 0 0 0 0 0
72 SVME 4 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Sylvia 2 0 0 0 0 0 0 0 0
74 SV TOP 7 0 0 0 0 0 0 0 0
75 SV TOP 9 0 0 0 0 0 0 0 0
76 SV TOP 11 0 0 0 0 0 0 0 0
77 FC Uden 5 0 0 0 0 0 0 0 0
78 UOW '02 4 0 0 0 0 0 0 0 0
79 Venhorst 4 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Voerendaal 4 0 0 0 0 0 0 0 0
81 Volkel 5 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Volkel 8 0 0 0 0 0 0 0 0
83 VVV'03 5 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Bruheze 7 1 0 0 1 2 2 0 0
85 DESM 6 1 0 0 1 0 0 0 0
86 SV Venray 7 1 0 0 1 4 5 -1 0
87 ZSV 5 1 0 0 1 3 4 -1 0
88 RKPVV 4 1 0 0 1 2 3 -1 0
89 Wittenhorst 10 1 0 0 1 2 3 -1 0
90 Heer 5 1 0 0 1 1 2 -1 0
91 Heeswijk 7 1 0 0 1 1 2 -1 0
92 SV TOP 6 1 0 0 1 4 6 -2 0
93 HRC'27 2 1 0 0 1 2 4 -2 0
94 Sportclub Irene 5 1 0 0 1 2 4 -2 0
95 RKSVO 6 1 0 0 1 2 4 -2 0
96 DAW Schaijk 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
97 Melderslo 4 1 0 0 1 0 2 -2 0
98 Panningen 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
99 WEC 5 1 0 0 1 0 2 -2 0
100 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 1 0 0 1 3 6 -3 0
101 Vitesse'08 5 1 0 0 1 2 5 -3 0
102 VV ALFA SPORT 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
103 RKVVM 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
104 vvVOS 4 1 0 0 1 1 4 -3 0
105 SV DWSH'18 4 1 0 0 1 0 3 -3 0
106 Blauw Geel'38/JUMBO 14 1 0 0 1 0 4 -4 0
107 Handel 3 1 0 0 1 0 4 -4 0
108 Avesteyn 6 1 0 0 1 1 6 -5 0
109 SCMH 4 1 0 0 1 0 5 -5 0
110 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
111 SVH'39 4 1 0 0 1 0 7 -7 0
112 Handel 4 1 0 0 1 3 14 -11 0

Beker - programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
22 okt. 19:30 SES 5 SIOL 3 Sportpark De Kogelberg
22 okt. 19:30 Stiphout Vooruit 5 Bruheze 6 Sportpark Molenven
22 okt. 19:30 Avanti'31 5 Bruheze 5 Sportpark De Molenheide
22 okt. 19:30 Blauw Geel'38/JUMBO 12 SV TOP 9 Sportpark Prins W. Alexander
22 okt. 19:30 Cito 5 HVCH 12 Sportpark De Rooijen
22 okt. 19:30 Boekel Sport 6 Sambeek 3 Sportpark De Donk
22 okt. 19:30 FC Uden 5 SES 4 Sportpark De Vlasakker
22 okt. 19:30 Gemert 7 Mifano 7 Sportpark Molenbroek
22 okt. 19:30 Venhorst 4 ASV'33 6 Sportpark De Voskuilen
22 okt. 19:30 HVCH 13 Maaskantse Boys 3 Sportpark De Braaken
22 okt. 19:30 MOSA'14 2 HVCH 16 Sportpark De Rijsbos
22 okt. 19:30 NEC'92/vloerenboulevard 2 Heer 7 Sportpark Varenbeuk
22 okt. 19:30 UOW '02 4 Chevremont 4 Sportpark Terwaerden
22 okt. 19:30 DESM 4 SNA 2 Sportpark De Moeësdiêk
22 okt. 19:30 sv O.S.S. 1920 8 SV TOP 11 Sportpark De Rusheuvel
22 okt. 19:30 SV TOP 7 Margriet 6 Sportpark TOP
22 okt. 19:30 Volkel 5 sv O.S.S. 1920 11 Sportpark Volkel
22 okt. 19:30 Herpinia 4 Festilent 7 Sportpark De Wilgendaal
22 okt. 19:30 Sportclub Irene 9 VVV'03 5 Sportpark De Bakenbos
22 okt. 19:45 SJVV 3 Grashoek 4 Sportpark De Dreef
22 okt. 20:00 Stiphout Vooruit 6 Volkel 8 Sportpark Molenven
22 okt. 20:00 Daalhof 4 Voerendaal 4 Sportpark Hazendans
22 okt. 20:15 Geertruidse Boys 2 Laura/Hopel Combinatie 4 Sportpark Julianaweg
29 okt. 19:30 Sylvia 2 Spaubeek 3 Sportpark De Voort
29 okt. 19:30 SV DWSH'18 5 Rhode/Van Stiphout Bouw 7 Sportpark De Binding

Beker - uitslagen

Datum Aanvangstijd Thuis Uit Uitslag
20 okt. 12:30 Bruheze 7 Gemert 11 2 - 2 (4 - 5)
20 okt. 12:00 Avesteyn 6 O.K.S.V. 2 1 - 6
20 okt. 12:00 Schijndel/DE WIT 9 Heeswijk 7 2 - 1
20 okt. 12:00 Olympia'18 6 Handel 3 4 - 0
20 okt. 12:00 WEC 3 SV DWSH'18 4 3 - 0
20 okt. 12:00 Sportclub Irene 5 Wittenhorst 7 2 - 4
20 okt. 12:00 SV Someren 12 Panningen 5 2 - 0
20 okt. 12:00 SVH'39 3 ST GKC/RKHVC/RKESV 4 7 - 0
20 okt. 11:45 Wittenhorst 10 ZSV 8 2 - 3
20 okt. 11:45 Vitesse'08 5 Merselo 2 2 - 5
20 okt. 11:30 SIOL 2 SCMH 4 5 - 0
20 okt. 11:30 HVCH 14 Rhode/Van Stiphout Bouw 10 6 - 3
20 okt. 11:00 Mariahout 5 RKPVV 4 3 - 2
20 okt. 11:00 DAW Schaijk 5 FC de Rakt 4 0 - 2
20 okt. 11:00 Melderslo 4 Wittenhorst 11 0 - 2
20 okt. 11:00 Spaubeek 4 VV ALFA SPORT 4 4 - 1
20 okt. 11:00 Stormvogels'28 3 HRC'27 2 4 - 2
20 okt. 11:00 Oranje Blauw'15 35+1 SVH'39 4 7 - 0
20 okt. 10:30 Handel 4 SV Venray 8 3 - 14
20 okt. 10:00 Blauw Geel'38/JUMBO 14 Rhode/Van Stiphout Bouw 5 0 - 4
20 okt. 10:00 Bruheze 4 SV Venray 7 5 - 4
20 okt. 10:00 Nijnsel/TVE Reclame 5 WEC 5 2 - 0
20 okt. 10:00 Heer 5 RKASV 5 1 - 2
20 okt. 10:00 vvVOS 4 Sportclub Irene 7 1 - 4
20 okt. 10:00 SV Venray 13 ZSV 5 4 - 3
20 okt. 10:00 SV TOP 6 UDI'19/CSU 16 4 - 6
20 okt. 09:45 DESM 6 EVV 4 0 - 0 (2 - 4)
20 okt. 09:45 RKVVM 4 SVME 5 1 - 4
15 okt. 20:00 NWC 9 RKSVO 6 4 - 2