ASV'33 Logo

ASV’33 JO13-2

Spelers

Kian Bekkers, Nienke Botman, Tom Brens, Ian Fuchs, Niels van Stiphout, Stan Swinkels, Cédric Vreugde
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Stiphout Vooruit JO13-3G 5 5 0 0 24 5 19 15
2 ASV'33 JO13-2 6 4 1 1 37 12 25 13
3 Gemert JO13-3 5 4 0 1 22 9 13 12
4 Mariahout JO13-2G 5 3 0 2 15 9 6 9
5 S.V. Brandevoort JO13-5 5 3 0 2 11 17 -6 9
6 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6 4 2 0 2 6 6 0 6
7 SC Helmondia JO13-2 5 2 0 3 13 17 -4 6
8 Sparta'25 JO13-4 6 1 3 2 14 17 -3 6
9 MULO JO13-4 5 1 1 3 8 24 -16 4
10 Mierlo Hout JO13-4 4 1 0 3 6 20 -14 3
11 S.V. Brandevoort JO13-7 5 1 0 4 7 21 -14 3
12 Erp JO13-2 5 0 1 4 9 15 -6 1

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr Stiphout Vooruit JO13-3G S.V. Brandevoort JO13-5 8 - 1
21 apr Gemert JO13-3 S.V. Brandevoort JO13-7 6 - 2
21 apr Mariahout JO13-2G ASV'33 JO13-2 2 - 4
21 apr MULO JO13-4 SC Helmondia JO13-2 0 - 3
21 apr Erp JO13-2 Sparta'25 JO13-4 3 - 3
14 apr Mariahout JO13-2G Stiphout Vooruit JO13-3G 1 - 2
14 apr Sparta'25 JO13-4 MULO JO13-4 2 - 2
14 apr ASV'33 JO13-2 S.V. Brandevoort JO13-7 4 - 0
14 apr S.V. Brandevoort JO13-5 Gemert JO13-3 1 - 5
14 apr SC Helmondia JO13-2 Mierlo Hout JO13-4 3 - 4
14 apr Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6 Erp JO13-2 1 - 0
12 apr MULO JO13-4 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6 2 - 0

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 apr 11:15 MULO JO13-4 Erp JO13-2 Sportpark de Braak
5 mei 11:10 S.V. Brandevoort JO13-5 ASV'33 JO13-2 sportpark Brandevoort
5 mei 11:30 Sparta'25 JO13-4 S.V. Brandevoort JO13-7 Sportpark 't Heereind
5 mei 11:30 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6 Gemert JO13-3 Sportpark Prins W. Alexander
5 mei 11:30 SC Helmondia JO13-2 Mariahout JO13-2G Sportpark de Braak
7 mei 19:00 Gemert JO13-3 Mierlo Hout JO13-4 Sportpark Molenbroek
9 mei 18:45 Mariahout JO13-2G S.V. Brandevoort JO13-5 Sportpark De Heibunders
12 mei 09:45 S.V. Brandevoort JO13-5 MULO JO13-4 sportpark Brandevoort
12 mei 09:45 S.V. Brandevoort JO13-7 Mariahout JO13-2G sportpark Brandevoort
12 mei 11:30 Sparta'25 JO13-4 Gemert JO13-3 Sportpark 't Heereind
12 mei 11:30 SC Helmondia JO13-2 Stiphout Vooruit JO13-3G Sportpark de Braak
12 mei 12:30 ASV'33 JO13-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6 Sportpark De Hut
15 mei 19:00 Erp JO13-2 Stiphout Vooruit JO13-3G Sportpark Den Uil
16 mei 19:00 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6 Mierlo Hout JO13-4 Sportpark Prins W. Alexander
17 mei 19:00 S.V. Brandevoort JO13-7 SC Helmondia JO13-2 sportpark Brandevoort
19 mei 10:30 Erp JO13-2 ASV'33 JO13-2 Sportpark Den Uil
19 mei 11:15 MULO JO13-4 Mariahout JO13-2G Sportpark de Braak
19 mei 11:30 Mierlo Hout JO13-4 S.V. Brandevoort JO13-7 Sportpark De Beemd
19 mei 11:30 Sparta'25 JO13-4 SC Helmondia JO13-2 Sportpark 't Heereind
19 mei 11:30 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6 S.V. Brandevoort JO13-5 Sportpark Prins W. Alexander
19 mei 12:00 Gemert JO13-3 Stiphout Vooruit JO13-3G Sportpark Molenbroek
21 mei 19:00 Mierlo Hout JO13-4 MULO JO13-4 Sportpark De Beemd
26 mei 09:00 S.V. Brandevoort JO13-7 MULO JO13-4 sportpark Brandevoort
26 mei 10:45 S.V. Brandevoort JO13-5 Erp JO13-2 sportpark Brandevoort
26 mei 11:30 SC Helmondia JO13-2 Blauw Geel'38/JUMBO JO13-6 Sportpark de Braak
26 mei 12:00 Mariahout JO13-2G Mierlo Hout JO13-4 Sportpark De Heibunders
26 mei 12:30 ASV'33 JO13-2 Gemert JO13-3 Sportpark De Hut
26 mei 12:45 Stiphout Vooruit JO13-3G Sparta'25 JO13-4 Sportpark Molenven

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 JO13-2 3 3 0 0 47 1 46 9
2 MULO JO13-5 3 2 0 1 7 24 -17 6
3 Mierlo Hout JO13-4 3 1 0 2 8 15 -7 3
4 Stiphout Vooruit JO13-4G 3 0 0 3 6 28 -22 0

Beker - programma

Beker - uitslagen