ASV'33 Logo

ASV’33 JO19-1

Spelers

Daan Cranenbroek, Sjors van Eindhoven, Stan ter Hart, Teun de Koning, Pieter Smulders, Robin van der Steen, Job Swinkels, Lucas van de Ven, Bart Vermeulen, Giel van Wanrooij
Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 Neerkandia JO19-1 6 3 2 1 17 14 3 11
2 SPV JO19-1 4 3 1 0 16 5 11 10
3 Liessel JO19-1 4 3 0 1 15 5 10 9
4 ASV'33 JO19-1 3 2 1 0 7 2 5 7
5 Someren JO19-2 6 2 1 3 12 15 -3 7
6 Lierop JO19-1 6 2 1 3 11 16 -5 7
7 ONDO JO19-1 5 2 0 3 13 18 -5 6
8 Milheezer Boys JO19-1 5 1 2 2 11 13 -2 5
9 Mifano JO19-2 4 1 1 2 6 11 -5 4
10 SJVV JO19-1 6 1 1 4 10 16 -6 4
11 Sparta'25 JO19-2 3 1 0 2 8 11 -3 3

Competitie - Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag
21 apr ONDO JO19-1 Someren JO19-2 0 - 3
21 apr Mifano JO19-2 Neerkandia JO19-1 1 - 3
21 apr SJVV JO19-1 Milheezer Boys JO19-1 0 - 4
21 apr Lierop JO19-1 Sparta'25 JO19-2 4 - 3
19 apr Neerkandia JO19-1 Lierop JO19-1 2 - 0
14 apr Liessel JO19-1 Someren JO19-2 6 - 1
14 apr Milheezer Boys JO19-1 SPV JO19-1 0 - 4
14 apr Neerkandia JO19-1 ONDO JO19-1 4 - 3
14 apr ASV'33 JO19-1 Lierop JO19-1 4 - 0
14 apr Sparta'25 JO19-2 SJVV JO19-1 4 - 0
14 apr Laar JO19-2 Mifano JO19-2 0 - 4
12 apr SJVV JO19-1 ONDO JO19-1 6 - 2

Competitie - Programma

Datum Tijd Thuis Uit Accommodatie
28 apr 14:30 Liessel JO19-1 Sparta'25 JO19-2 Sportpark De Smeltkroes
28 apr 14:30 SJVV JO19-1 Lierop JO19-1 Sportpark De Dreef
28 apr 15:00 ONDO JO19-1 SPV JO19-1 Sportpark de Heikamp te Heusden
28 apr 15:00 Someren JO19-2 Milheezer Boys JO19-1 Sportpark De Potacker
5 mei 14:30 ASV'33 JO19-1 ONDO JO19-1 Sportpark De Hut
5 mei 14:30 Sparta'25 JO19-2 Someren JO19-2 Sportpark 't Heereind
5 mei 14:30 Neerkandia JO19-1 Liessel JO19-1 Sportpark de Moostdijk
5 mei 14:30 Lierop JO19-1 Mifano JO19-2 Sportpark De Renkant
5 mei 14:30 SPV JO19-1 SJVV JO19-1 Sportpark Hoge Zijde
9 mei 19:30 Mifano JO19-2 ASV'33 JO19-1 Sportpark De Ark
12 mei 14:30 Liessel JO19-1 ASV'33 JO19-1 Sportpark De Smeltkroes
12 mei 14:30 Sparta'25 JO19-2 ONDO JO19-1 Sportpark 't Heereind
12 mei 14:30 SPV JO19-1 Lierop JO19-1 Sportpark Hoge Zijde
17 mei 19:00 Milheezer Boys JO19-1 Mifano JO19-2 Sportpark 't Rooi
19 mei 14:30 ASV'33 JO19-1 Neerkandia JO19-1 Sportpark De Hut
19 mei 14:30 Lierop JO19-1 Liessel JO19-1 Sportpark De Renkant
19 mei 14:30 SPV JO19-1 Someren JO19-2 Sportpark Hoge Zijde
19 mei 14:30 Sparta'25 JO19-2 Milheezer Boys JO19-1 Sportpark 't Heereind
19 mei 15:00 ONDO JO19-1 Mifano JO19-2 Sportpark de Heikamp te Heusden
24 mei 19:00 Neerkandia JO19-1 SJVV JO19-1 Sportpark de Moostdijk
26 mei 14:30 Milheezer Boys JO19-1 ASV'33 JO19-1 Sportpark 't Rooi
26 mei 14:30 Liessel JO19-1 ONDO JO19-1 Sportpark De Smeltkroes
26 mei 14:45 Mifano JO19-2 Sparta'25 JO19-2 Sportpark De Ark
26 mei 15:00 Someren JO19-2 SJVV JO19-1 Sportpark De Potacker

Beker - stand

Nr Team GW W G V DV DT DS P
1 ASV'33 JO19-1 1 1 0 0 4 3 1 3
2 Stiphout Vooruit JO19-2 1 0 0 1 3 4 -1 0

Beker - programma

Beker - uitslagen